Уманщина в очікуванні перших заморозків

Опубліковано: 27.09.2017

Фото Метеостанціи Умань.

До кінця вересня та на початку жовтня погодні умови на Уманщині сприятимуть проведенню польових сільськогосподарських робіт. Однак, очікувані в цей час заморозки можуть пошкодити листя кукурудзи, що погіршить якість заготовленого силосу. До настання заморозків прибирання зерна кукурудзи, призначеного на насіння, повинно бути завершено. У зв’язку із загрозою заморозків не слід залишати без укриття на полях викопану сільськогосподарську продукцію.
Виступ обширного північного антициклону продовжує утримувати суху погоду. Завдяки надходженню арктичного повітря на Уманщині з кожним днем холоднішає. Так, вночі 28-30 вересня на ґрунті, а 28-29 вересня місцями і в повітрі очікуються заморозки 0-4º. Максимальна температура повітря вдень 12-17°. До кінця вересня середньодобові температури повітря будуть близько 9º, що на 2º нижче кліматичної норми на цей час. 


До відома: за кліматичними даними середньодобова температура на 28 вересня становить 11,2° тепла, на цю дату найвища температура повітря 26,6° тепла відмічалась у 2012 р., найнижча 1,2° морозу – у1977 р.
Атмосферний тиск підвищений, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря зменшиться.

 

За повідомленням Метеостанції Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.