Гороскоп здоров’я на 29 вересня

Опубліковано: 29.09.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен
У цей день постарайтеся приділити достатньо уваги стану вашого шлунка, а також підшлункової залози. Зараз тільки від вас залежатиме, наскільки добре ви будете себе почувати.

Телець
У цей день з вашим здоров’ям, по ідеї, все повинно бути просто відмінно. Звичайно, всякі невеликі неприємності можуть трапитися, але скоріше у вигляді виключення або в якості виховної міри за якийсь неправильний вчинок.

Близнюки
Пора вже починати боротися з вашим пригніченим станом! Ніхто не зможе допомогти вам впоратися з нервовим розладом, якщо цього не захочете, в першу чергу, ви самі. Сходіть куди-небудь, розвійтеся.

Рак
Якщо сьогодні Ракам потрібно багато енергії, щоб довго і продуктивно працювати, то вам варто було б віддати перевагу складним вуглеводам, наприклад хлібі з висівками або ж рису.

Лев
В цей день вам варто було б подбати про підтримку здоров’я свого волосся. Зараз їх стан може помітно погіршати, особливо, якщо вам не вдається повноцінно відпочивати і регулярно харчуватися.

Діва
Паршивий день для алергіків – краще б вам, якщо ви ставитеся до таких, не спокушати долю генеральним прибиранням або відвідуванням звіринця. З квітами, новою їжею і косметикою теж будьте акуратніше.

Ваги
Сьогодні слід бути особливо уважними до свого здоров’я тим Терезам, які часто страждають на мігрень. Зараз вам не слід перевантажувати свій організм, оскільки ваше самопочуття може різко погіршитися.

Скорпіон
Сьогоднішній день дуже сприятливий для вашого самопочуття, тому зараз зірки радять вам збільшити фізичні навантаження і бути більш активним. А ввечері не забудьте прийняти розслаблюючу ванну.

Стрілець
У цей день Стрільцям, швидше за все, доведеться підтримати в собі бадьорість, інакше самому вашому організму буде важко впоратися з навалилася на вас обсягом робочих справ. Увечері обов’язково порадуйте себе чимось приємним.

Козеріг
У цей день самостійні рішення навряд чи вам зашкодять, тому приймати їх вам дуже рекомендується. Однак перш ніж втілювати їх в життя, обов’язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем.

Водолій
Не самий вдалий день, щоб сідати на дієту. Не те, щоб вам була протипоказана зміна режиму харчування – просто ви буде схильні вибирати виключно невідповідні вам варіанти. Хіба що рішення приймете чи не ви – тоді можна.

Риби
Нині будьте трохи стриманіше, ви сьогодні дуже різкі і поривчасті, так що по необережності ви можете нашкодити самі собі, а також оточуючих вас людей. Намагайтеся контролювати себе.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.