В Уманському музеї презентували виставку робіт грузинських художників

Опубліковано: 07.10.2017

Фото Виконком Уманської Міської Ради.

6 жовтня в Уманському художньому музеї відкрилась виставка «Грузія – дар Божий», яка є спільним україно – грузинським мистецьким проектом, яскравим прикладом культурного обміну між нашими народами та чудовим подарунком уманчанам до Дня народження міста.

Про це повідомляє Виконком Уманської Міської Ради.
Кожен із чотирьох авторів, роботи яких представлені на виставці, по своєму пов’язаний з цією прекрасною і мальовничою країною.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.
Одарка Дема-Пісна, відвідавши Грузію, закохалася в цю країну і, повернувшись додому створила цілу колекцію робіт, присвячених їй, та які вже цього року представила у місті Батумі. 


Катерина Кіпер, фотограф, побувала в багатьох населених пунктах сонячної Грузії і привезла з цієї поїздки понад 7 000 вражаючих фотографій із зображеннями : неймовірних краєвидів, неповторних архітектурних ансамблів, гірських ландшафтів, і звичайно ж щирих і доброзичливих людей.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.
Лаша Чубинідзе, ювелірний майстер мистецтва перегородчастої емалі, який працює в техніці мінанкарі, відомій з давніх часів. Цю техніку грузинські майстри перейняли у ювелірів Візантії. 


Мікаел Немезис грузинський художник – сюрреаліст, роботи якого вражають своєю безпосередністю і екстравагантністю. Це своєрідні портали в фантастичний світ, який художник створює, завдяки своїй уяві і які змушують глядача замислитися.Фото Виконком Уманської Міської Ради.

Гостей виставки чекав приємний подарунок. Неповторне грузинське чоловіче багатоголосся у виконанні національного «Театрального квартету» Грузії та неймовірне соло у виконанні Лели Телії – відомої грузинської акторки театру і кіно, естрадної співачки, виконавиці старовинних грузинських романсів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.