“Терпець вже вривається!”: уманчанка про “чистоту” на центральній вулиці міста

Опубліковано: 08.10.2017

"Терпець вже вривається!": уманчанка про "чистоту" на центральній вулиці міста

Уманчанка Світлана Скляренко звернула увагу на те, що по вулиці Європейській немає жодної комунальної сміттєвої урни, тому постійно доводиться носити сміття в кишені. Натомість адміністрація міста зобов’язала підприємців, чиї приміщення розташовані на Європейській, обладнати свої робочі місця урнами. Тому щоранку їм доводиться дбати про чистоту тротуарів і прилеглих територій, тоді як цим мали би опікуватися комунальники.

“Сьогодні день міста Умань! Невже центральна вулиця міста не повинна прибиратися зранку? Чому на центральній вулиці немає смітників??? Кожен ранок приходжу на роботу і те ж саме! Так, я повинна прибирати на своєму робочому місці, але чому комунальні служби спихнули свої обов’язки на підприємців? На центральній вулиці взагалі немає смітників!!!!! Прошу Олександр Цебрій,зверніть на це увагу!!!!!
Люди ідуть по вулиці і немає куди кинути сміття, просту обгортку від цукерки немає куди кинути!!!!! І ми хочемо щоб був у нас порядок!!!! Скільки треба в руці нести обгортку від морозива? Ну 5 метрів людина пронесе, а далі? Покласти в сумку, щоб все текло?Будь ласка, допоможіть вирішити це питання! Терпець вже вривається!” – написала Світлана Скляренко у Фейсбук.

"Терпець вже вривається!": уманчанка про "чистоту" на центральній вулиці міста

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.