КП “Уманьводоканал” просить своїх абонентів повідомляти про мутність води

Картинки по запросу уманьводоканал

05-06 жовтня 2017 року на магістральних мережах міста, на вулицях Грушевського та Заводська, проводились аварійно-відновлювальні роботи. Ці магістралі живлять водою одні з найбільш населених мікрорайонів міста: Міщанка, ГРС, Передмістя Бесарабка та Івангородське. Для проведення робіт проводився скид води, а після їх закінчення – заповнення мереж водою. В результаті перепадів тиску та застою води в трубопроводах, у вище названих районах відбулось погіршення органолептичних показників води (підвищена забарвленість та мутність).

Про це повідомляє КП «Уманьводоканал» у Фейсбук.

З 07 жовтня 2017 року проводяться роботи з промивки мереж мікрорайонів, частина робіт вже виконана. Якість води, що подається з міста Біла Церква відповідає нормам. До кінця 2017 року КП «Уманьводоканал», в разі відповідного фінансування, планує провести роботи з заміни 300 м аварійної ділянки магістрального трубопроводу на провулку Західному, що дасть змогу покращити якість води та водопостачання мікрорайонів в цілому.

В разі зміни забарвленості або підвищеної мутності води мереж централізованого водопостачання, просимо абонентів звертатись до диспетчерської служби КП «Уманьводоканал» для відповідного реагування за телефонами: (04744) 3-45-49; 4-25-29 (багатоканальний); (097) 124-25-29; (063) 134-25-29.

“Роботи будуть продовжуватись до повної нормалізації органоліптичних показників води. Просимо вибачення за незручності.” – додають комунальники.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.