На строкову військову службу відправилися п’ятеро жителів Уманського району

Опубліковано: 13.10.2017

На строкову військову службу відправилися п’ятеро жителів Уманського району

 

З 1 жовтня по 30 листопада 2017 року в Україні проводиться призовна кампанія громадян на строкову військову службу до Збройних Сил. А вже 10 жовтня Уманський об’єднаний військовий комісаріат відправив перших призовників, серед яких – п’ять юнаків з Уманського району: Михайло Осіпенко з с. Городецьке, Богдан Василенко з с. Дмитрушки, Віталій Карась із с. Текуча, Ігор Нижник із с. Старі Бабани, Анатолій Бахарєв із с. Іванівка. Вони пройшли медичну комісію та показали відмінні результати психічних і фізичних показників.

Підтримати хлопців, в яких розпочинається новий етап життя, прийшов голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко. Він звернувся до них з напутнім словом, побажав опанувати військову спеціальність і на радість батькам повернутися здоровими та змужнілими чоловіками. Присутніх батьків та близьких строковиків Євгеній Михайлович запевнив, що «новобранці» відправлятимуться лише в навчальні центри, а потім у військові частини постійної дислокації, ніяким чином не задіюючись в зону бойових дій.

Також очільник району вручив призовникам годинники з українською символікою, які були придбані в рамках районної цільової програми „Призовна дільниця”. А протоієрей, настоятель Свято-Покровської церкви Микола Соловей благословив юнаків на добрий шлях.

На строкову військову службу відправилися п’ятеро жителів Уманського району

За повідомленням Уманської РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.