Уманську водопровідну воду можна пити

Картинки по запросу смачна вода картинка

Уманські комунальники запевняють, що вода, яка подається до будинків містян, визнана придатною для пиття. Про це інформує КП «Уманьводоканал» на офіційній сторінці у Фейсбук. Містянам пропонують залишати скарги та претензії щодо якості води за номером  диспетчерської служби.

В соціальних мережах шириться інформація, що вода в мережах централізованого водопостачання має сторонні запахи («смердить помиями»), не прозора – має жовте або коричневе забарвлення. Хочемо запевнити абонентів, що ситуація із якістю води знаходиться під постійним контролем, систематично проводиться аналізи проб води як в резервуарах чистої води, так і в розподільчих міських мережах. Наразі, вода що подається в місто відповідає ДСанПіН № 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Також, просимо абонентів не поширювати неправдиву інформацію, а у разі зміни забарвленості або підвищеної мутності води, появі сторонніх запахів або присмаків води в розподільчих мережах централізованого водопостачання, повідомляти про це до диспетчерської служби КП «Уманьводоканал» для відповідного реагування за телефонами: (04744) 3-45-49; 4-25-29 (багатоканальний); (097) 124-25-29; (063) 134-25-29, із зазначенням контактного номеру телефону, конткретної адреси та періоду часу, коли саме спостерігалась проблема.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.