На Черкащині троє молодиків викрали і катували двох людей

Опубліковано: 22.10.2017

Картинки по запросу вкрали людину

Встановлено, що група осіб із трьох молодиків з числа жителів Черкаського району за попередньою змовою між собою викрали та незаконно позбавили волі двох осіб, із яких одним є неповнолітня особа.

Після цього, залякуючи останніх, молодики піддали їх катуванню, щоб отримати від них відомості чи визнання своєї вини у скоєнні крадіжки.

За результатами проведеного досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі та викрадення людини, вчинене групою осіб) та ч. 2 ст. 127 КК України (катування, тобто умисне заподіяння фізичних та моральних страждань шляхом вчинення насильницьких дій, з метою примусити потерпілого вчинити дії, що суперечать його волі, у тому числі, отримати від потерпілого відомості чи визнання, вчинене групою осіб, повторно) відповідно.

За вчинення вказаних злочинів зловмисникам загрожує покарання від п’яти  до десяти років позбавлення волі, — повідомили в Черкаській ісцевій прокуратурі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.