В Уманських квартирах досі холодно

Опубліковано: 25.10.2017

Похожее изображение

В Умані досі не розпочався опалювальний сезон. Обурення громадян не має меж. Людям доводиться мерзнути у власних будинках і жодні електрообігрівачі (у кого вони є) не допомагають.

Дивно й те, що кількома днями раніше в Умані таки затопили. Жителі окремих районів повідомляли про теплі батареї. Але наступного ранку все повернулося на свої місця і до цих пір місто в прямому сенсі замерзає. Жодних офіційних повідомлень чи роз’яснень з боку очільників міста немає.

“Ну, і де воно? Те обіцяне тепоВ Уманських квартирах досі холодно😡В Уманських квартирах досі холодно😡В Уманських квартирах досі холодно😡зараз буду вже шукати номери гарячих ліній. Бо тепло досі не дали. Жодних пояснень на сайті міської ради нема. У Фейсбуці на їх сторінках теж. Тому в чому причина не зрозуміло. У сусідів у понеділок було вже опалення, а от вчора в них теж вже батереї знову стали холодними. Вкриваємось кількома ковдрами. Спимо всі в купі, щоб тепліше. Камін працює цілодобово. Я вже 10 років живу в Умані, але такий холод в квартирі вперше(((” – пише на своїй сторінці у Фейсбук Лілія Кушніренко.

 

“Підписуюсь під кожним словом,вчора ніби включили опалення,батереї були теплі не довго. Ввечері вони були вже – лід. Коли мала дитина в квартирі це жах,на стільки холодно що навіть на пол стати не можна. Електро батерея невимикається.” – коментує повідомлення Наталия Фрай.

Раніше ми писали, Чи варто розраховувати уманцям на тепло в квартирах? . Для отримання природного газу від ПАТ НАК «Нафтогаз України» необхідно розрахуватися із боргами, а КП «Уманьтеплокомуненерго» заборгувало чимулу суму, аж 44 мільйони гривень. Тому постало питання про реструктуризацію боргу. Проте коли у місті все-таки стане тепло досі залишається невідомим.

 

Джерело: Рідний край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.