Суспільство Умань

Уманський Рембо викинув мера з вікна (відео)

Ramboo

В Умані заступник міського голови Сергій Клочко викинув свого керівника з вікна. Прецедент трапився 25 жовтня на сесії міської ради, повідомляє сайт міста Умань 04744.info. 

Активісти встановили в залі картонний силует мера Умані Олександра Цебрія, коли перший заступник міського голови Сергій Клочко зірвав його з місця і викинув з вікна. Тепер Клочка називають Уманським Рембо.

На макеті  повідомлялося, що Олександр Цебрій внесений до бази Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.  Підставою тому є судове рішення №33/793/57/15 від 27.03.2015 року за складом корупційного правопорушення “Неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів”.

Паперовий мер – це знак протесту громадських активістів проти судового позову міського голови про моральну компенсацію в розмірі 500 тис грн. На попередній сесії Уманської міської ради місцевий активіст Володимир Гончарук обізвав Олександра Цебрія брехуном і злочинцем. Аби врятувати свою репутацію, мер вирішив позиватися.

Самого ж Олександра Цебрія не було, так як саме в цей період він полетів закордон на відпочинок в Арабські Емірати.

 

“Краще б Сергій Клочко викинув справжнього мера з вікна за те, що він зірвав опалювальний сезон у місті, а сам поїхав відпочивати на море.” – йдеться на сайті міста Умань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.