Місцева влада з «управлінською імпотенцією» сяде за грати за зрив опалювального сезону — Зубко

Опубліковано: 30.10.2017

zubko

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко закликав місцеву владу перестати шукати собі виправдання і нарешті запустити опалювальний сезон.

До 31 жовтня голови обласних державних адміністрацій та місцеві адміністрації повинні підготувати звітність щодо проходження опалювального сезону по своїм областям. У документах повинні бути висвітлені усі проблемні питання. Про це повідомляє 04744 інфо. з посиланням на УНІАН.

Геннадій Зубко під час селекторної наради щодо проходження опалювального сезону закликав місцеву владу думати не лише про фінансові можливості, отримані завдяки децентралізації, а й про свої зобов’язання перед населенням.

Якщо з’ясується, що органи місцевого самоврядування саботували старт опалювального сезону, проявляли бездіяльність або ж невчасно виконували свої обов’язки, ними займеться Генпрокуратура. Недобросовісні управлінці можуть сісти за грати на термін до 5 років.

Геннадій Зубко наголосив, що місцева влада повинна перестати прикривати свою «управлінську імпотенцію» тим, що їй чогось бракує для запуску опалювального сезону. «Я прошу всіх схаменутися і перестати перекладати свою управлінську неспроможність на центральні органи влади або ОДА», — додав віце-прем’єр-міністр.

Дійсно, Уманська міська влада чим тільки не виправдовує свою «управлінську імпотенцію».

Якби в Україні проводили конкурс мерів-«імпотентів», то очільник Умані Олександр Цебрій, безсумнівно, зайняв би перше місце. Він не просто зірвав опалювальний сезон, а й безсоромно продовжує ігнорувати проблеми уманчан.

Жителі міста масово скаржились у соцмережах, що у їхніх домівках немає тепла. А вельмишановний мер спокійно поїхав грітися на пляжі десь в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Тому вирішенням проблеми з опаленням в Умані довелося зайнятися Черкаській обласній держадміністрації, народному депутату Антону Яценку та іншим депутатам. Станом на сьогодні тепло нарешті запустили та місто потроху почало відігріватися.

А мер, до речі, досі на морі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.