Уманські каратисти вибороли 11 медалей на Відкритому Кубку Черкаської області

Опубліковано: 30.10.2017

karate28 жовтня у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету проходив офіційний Відкритий Кубок Черкаської області із кіокушинкай карате (версія WKO Shinkyokushinkai) у розділі «куміте».

Участь у змаганнях прийняли понад 200 спортсменів із Києва, Фастова, Ірпеня, Вінниці, Теплика, Олександрії, Первомайська, Донецька, Одеси та Умані. Усього на турнір прибуло 11 команд, які складалися з хлопців та дівчат віком від 6 до 17 років.

kaarate

Організатором турніру виступила ГО «Черкаська обласна федерація кіокушинкай».

Умань на змаганнях представляли дві команди — із спортивних клубів «СПАРТАК» та «ВЄГА». Обидві команди тренує сенсей Ігор Солошенко, 4-й дан. Він же був і головним суддею турніру.

karatee

Уманська команда на 2/3 складалася із початківців, які вперше виступали на змаганнях. Загалом 25 маленьких уманчан захищали честь свого міста на турнірі.

За словами Ігоря Солошенка, усі вони проявили гарну фізичну підготовку і технічний рівень, а також колективний дух. Тренер зазначив, що задоволений виступом своєї команди, адже спортсмени показали хороші результати.

karateee

ДРУГЕ МІСЦЕ посіли:

1. МАЗУРОК Вадим (10 років).

2. ГОНЧАРУК Назарій (10 років).

3. ВДОВИЧЕНКО Костянтин (7 років).

4. ЮРЧЕНКО Валерія (9 років).

ТРЕТЄ МІСЦЕ посіли:

5. ЦИМБАЛЮК Михайло (8 років).

6. ЧЕМОДУРОВ Артем (8 років).

7. ХАРЧЕНКО Марія (9 років).

8. БРИЧУК Світозар (9 років).

9. ПЕТРУК Денис (9 років).

10. ЧУКІН Михайло (8 років).

11. ЖУРАВСЬКИЙ Денис (10 років).

Рішенням суддівської колегії уманчанину Денису Петруку було вручено спеціальний Кубок за найкращий бійцівський дух та волю до перемоги.

Особливими дипломами за вишукану техніку та бійцівський дух також були відзначені наступні спортсмени з Умані: Журавський Денис, Драга Олег, Чукін Михайло, Перенчук Роман та Гончарук Назарій.

Джерело

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.