До уваги правоохоронних органів!

Похожее изображение

Мер Умані Олександр Цебрій звинуватив керівництво «Нафтогазу» у тяжкому злочині – зриві опалювального сезону.

Цьогоріч початок опалювального сезону в місті Умань затягнувся майже на 2 тижні. Діти у дитячих садочках масово хворіли, у квартирах був нестерпний холод, доводилось зігріватись електрообігрівачами, дорослі сиділи на роботі у верхньому одязі. Здоров`я уманчан було під загрозою. А мер міста у цей час був у відпустці.

Нещодавно мер Умані Олександр Цебрій  повернувся з відпустки з-за кордону, в яку поїхав у розпал опалювального сезону.  Під час звернення до лікарів Уманської дитячої лікарні відкрито звинуватив керівництво «Нафтогазу» у зриві опалювального сезону в місті. Окрім того, зауважив, що до цього причетні й деякі народні депутати.

 

 

«Нам не були підписані номінації. І певні народні депутати робили все для того, щоб ми не отримували ці номінації», – прокоментував Олександр Цебрій.

 

Зазначимо, що саме «Нафтогаз України» надає номінації (дозвіл) на газ, усім теплопостачальним підприємствам.

Тобто, якщо мер не бреше,  то деякі народні депутати домовились з «Нафтогазом», щоб місто Умань не підключали до газопостачання і уманчани залишились без тепла. Таким чином керівника «Нафтогазу» Андрія Коболєва  та народних депутатів тепер потрібно посадити за грати.

 

Мер Олександр Цебрій згідно з Кримінально-процесульним кодексом України зобов`язаний негайно повідомити правоохоронні органи про обставини злочину. А ті в свою чергу повинні  розслідувати справу. Якщо ж всі факти будуть підтверджені, то винні понесуть покарання згідно з Законом.

 

Якщо ж мер збрехав, через те, що захотів прикрити свою «управлінську неспроможність», то йому доведеться понести покарання в повній мірі за надання брехливих свідчень. Тоді ми будемо змушені відправити його працювати в ЦИРК.

 

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.