Гороскоп на сьогодні 6 листопада

Опубліковано: 06.11.2017

Zodiac_1

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекає пізнавальний день. Набору різноманітних вражень сприятимуть спільні справи, зустрічі, прогулянки, роз’їзди. Можна зробити чергове відкриття, або в чомусь ще раз переконатися. Можливі новини з-за кордону.Залишається шанс зміцнити подружню гармонію, утримати поряд з собою потрібну людину. Протягом дня є ймовірність не один раз зіткнутися з обмеженням, забороною, контролем. Не виключено, що ви опинитеся перед знайомим вибором і будете змушені піти на компроміс.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не завадить обачність. Можливо, ви на порозі особистісних змін, або вас чекає перестановка ролей у відносинах. Не варто смітити грошима, напрошуватися на конфлікт з впливовою особою або інстанцією, піддаватися заздрості, образі або ревнощів.Вступаючи в союз або укладаючи контракт, небезпечно розраховувати тільки на свою чарівність і чуже благородство: не виключені «підводні камені», про яких ви поки не знаєте. Корисно усвідомити і захистити свої вразливі точки, привести в порядок фінанси.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто бути уважніше: позбувшись від однієї проблеми або навантаження, є ризик отримати іншу. Може виникнути залежність від людини, що володіє більшими, ніж у вас, знаннями, досвідом, владою, кваліфікацією, або іншою перевагою. Корисно заново оцінити обстановку і своє місце в ній, наприклад, роль у відносинах. Вам може знадобитися партнер, консультант, наставник, учень, перекладач. Не завадить пригадати ази права, дипломатії та іноземної мови, подвоїти турботу про репутацію.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам сьогодні краще залишатися зацікавленими спостерігачами подій. Чужий досвід може стати корисною інструкцією або дуже своєчасним попередженням. Головна небезпека дня – повторення колишніх помилок. Можуть нагадати про себе не опрацьовані раніше шкідливі звички, витиснуті почуття, залежності, підозрілий хвороби, незавершені справи і стосунки. Також, цей день може виявити похибки у вашому світогляді, посилити сумніви або страх розчарування. Важноверить у свій талант і удачу.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам цей день вселяє оптимізм, і одночасно провокує невпевненість. Сприйняття подій і лінія поведінки будуть залежати від того, що саме переважає у вашому життєвому досвіді і природному характері. Якщо ви нервуєте і дивіться в майбутнє з острахом, варто пошукати нестандартне дотепне рішення, що дозволяє перевести негатив в позитив: те, що раніше було на заваді, зараз може виявитися вам на руку і зіграти на вашу користь. Можливо, вам стане в нагоді резерв або альтернатива з минулого.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки не радять проявляти легковажність та безвідповідальність, покладатися на випадок. Безпечність ускладнить завдання в самому кінці шляху, коли справа вже здавалося вирішеним. Організованість і пильність доведеться поєднувати з підстроюванням під обставини. Даний комплекс качествнеобходим, якщо ви вирішуєте житловий, територіальний, кар’єрний або сімейний питання, отримуєте освіту, міняєте місце проживання або громадянство. Можливо, варто підтягнути іноземну мову або правову грамотність.

Гороскоп на сьогодні 6 листопада

Терези (24.09 – 23.10)

Головне достоїнство цих доби для Терезів – інформативність. Може з’явитися новий співрозмовник або джерело відомостей, шанс передати іншим знання, досвід, зв’язки.Ситуації сценарії дня вам добре знайомі, буде нескладно «зберегти обличчя», розпізнати пастку. Одночасно, можливі розчарування або моменти невизначеності. Деякі бонуси можуть бути втрачені, життя може зажадати від вас іншої ролі. Варто зробити паузу в любовних справах, почекати з покупками, затвердженням бюджету, зміною іміджу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто завчасно робити важливий крок. Поява в новій ролі сьогодні може виявитися несвоєчасним, а ефект від ваших старань буде не таким блискучим, як ви очікували. Це не самий вдалий момент для зміни іміджу, спроби привернути до себе увагу, нових вкладень і придбань: ви можете допустити дрібну, але критичну помилку. Замість честолюбних прагнень, краще зайнятися питаннями страховки і безпеки, усуненням перешкод і «вузьких місць», проясненням непорозумінь.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців сьогодні є велика потреба в розуміючому співрозмовника. Конструктивна розмова найімовірніше в доброзичливій і чесної атмосфері. Вступаючи у неоднозначний діалог, не варто розслаблятися: ваші принципи і прохання можуть бути проігноровані. Незважаючи на зміну особистих пріоритетів і досвід спілкування в подібних ситуаціях, ви можете бути раніше уразливі для стріл чужої критики, вас можуть зачіпати чужі звинувачення, глузування або натяки на минуле. Не варто укладати договір, якщо ви в чомусь не впевнені.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам краще пристосуватись до обставин і змиритися із залежністю від них. Задавати ритм життя може стан здоров’я, навколишнє середовище, наявність зобов’язань. Можливо, вам доведеться детально вивчити значуще питання або розгадати загадку, використовуючи для цього як офіційні, так і альтернативні джерела. Зупинитися на одному варіанті завадять сумніви, спогади або насторожуючі зовнішні фактори. Не кращий день для починань, побачень, радикальних оновлень, необоротних рішень.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв день не самий поганий, але надії та розрахунки можуть збутися лише наполовину. Аж до ночі не виключені сумніву, перешкоди, непорозуміння, може страждати якість результату. Ви ризикуєте не отримати очікуваного задоволення від романтичного побачення, улюбленого заняття, запланованого заходу, знайомого сценарію подій. Чим більше ви звикли иметьот тій чи іншій ситуації, тим сильніше буде розчарування. Ви вчините мудро, якщо не будете чекати багато чого ні від себе, ні від інших.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб зростає небезпека підійти поверхнево до серйозних питань, що не помітити або недооцінити, зробити знайому помилку.Можна знову опинитися перед обридлої дилемою, неприємним вибором, помилковим компромісом, потрапити в порочне коло ілюзій, втратити віру. Якщо у вас тверді наміри і чіткі цілі, можуть підвести зовнішні обставини. Доля чи хтось з оточення може пожартувати над вами, не рахуючись з вашими планами і почуттями. Не виключено відчуження і нерозуміння в родині.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.