«Лікування дітей та галузь охорони здоров’я в цілому повинні повністю фінансуватись державою», – Антон Яценко

Опубліковано: 15.11.2017

Народний депутат України Антон Яценко продовжує боротись за збільшення фінансування програм по лікуванню важкохворих дітей, неоднарозово піднімаючи це питання у Верховній Раді та звертаючись до Уряду.

14 листопада  на пленарному засіданні Верховної Ради під час розгляду законопроекту №7116 від 15.09.2017 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» Антон Яценко закликав Уряд та народних депутатів збільшити виділення бюджетних коштів на лікування важкохворих дітей як в Україні, так і за кордоном, лікування дітей з незворотніми вадами слуху, які потребують кохлеарної імплантації, реабілітації дітей з ДЦП і багатьох інших важливих питань.

Також порушив питання забезпечення фінансуванням таких медичних закладів як: Національний інститут раку, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит», Київський центр трансплантації кісткового мозку.

Пропозиції  Антона Яценка та фракції партії «Відродження» були враховані не повністю, але народний депутат наголосив, в подальшому будуть наполягати на них.

«Вважаю, що в нормальній країні стан здоров’я дітей має бути на першому місці і не повинно бути таких випадків, коли батьки збирають гроші на лікування дітей», – написав Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Також  під час розгляду законопроекту № 7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Антон Яценко закликав Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана, Кабінет Міністрів України, Міністерство фінансів України, народних депутатів підтримати подані ним та депутатами партії «Відродження» пропозиції, а саме:

– збільшення видатків Державного дорожнього фонду дасть можливість побудувати якісні дороги по всіх областях;

– збільшення субвенції на 200 млн грн на оновлення матеріально-технічної бази Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова;

– збільшення фінансування програм по лікуванню громадян України за кордоном – на 700 млн грн;

– на трансплантацію кісткового мозку – 100 млн грн;

– на лікування дитячої онкології – 1,5 млрд грн.

«Дітей потрібно лікувати!» – наголосив Антон Яценко й пообіцяв відстоювати подані пропозиції, а також  робити все можливе для того, щоб лікування дітей та в цілому галузь охорони здоров’я повністю фінансувались державою.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.