Уманські рятувальники постійно співпрацюють із зоозахисниками

Опубліковано: 16.11.2017

Уманські рятувальники постійно співпрацюють із зоозахисниками

Волонтери благодійного фонду “Серце друга” постійно рятують тварин, що з власної необережності чи людського недбальства потрапляють у пастки. Чотирилапі падають до вікритих каналізаційних люків, колекторів, вигрібних ям, зависають на деревах, тому своєчасна допомога небайдужих – це справжнє диво, адже до безпритульних братів наших менших діла більше нікому немає, тому в інших випадках забуті тварини помирають страшною смертю.

Часом трапляються ситуації, коли для порятунку тварини людської сили недостатньо, потрібно залучати допоміжні засоби, яких у волонтерів, на жаль, немає. Тоді на допомогу приходять рятувальники Уманського РВ ДСНС України в Черкаській області. Як повідомила волонтерка і засновниця БФ “Серце друга” Яніна Тиховська, рятувальники ніколи не відмовляють у допомозі. Вони завжди реагують на виклик, не залишають сам-на-сам страждаючу тварину з неминучою смертю або можливим травмуванням.

“Ми дуже вдячні уманським рятувальникам, за постійну допомогу та розуміння. На днях діставали з підвалу трьох собак. Також вдячні за порятунок маленького кошеняти з дерева. Якщо всі навчаться цінувати будь-яке життя, світ стане кращим.” – підсумувала Яніна Тиховська.

Тому з гордістю зазначаємо, що в уманській пожежній частині працюють справжні герої сьогодення, які готові допомогти кожному, хто того потребує.

 

Джерело: Рідний край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.