Бізнес-гороскоп на 17 листопада

Опубліковано: 17.11.2017

Zodiac_1

Овен
Сьогодні ставитеся до всього набагато простіше і не драматизуйте ситуацію там, де цього робити просто не слід. Ви не тільки кожен раз переконуєте себе, що все просто жахливо, але і впливаєте на оточуючих. Якщо ви не хочете берегти свої нерви, то побережіть хоча б чужі!

Телець
Сьогоднішній день буде для вас цілком вдалим, за умови, якщо ви навчитеся прощати чужі помилки і легше будете ставитися до слабостей інших людей. Виконуючи трудові обов’язки, ви відчуєте прилив сил, що дозволяють вам знову підкорювати нові вершини, так що варто цим скористатися.

Близнюки
Сьогодні боязнь труднощів вам протипоказана, оскільки чим більше ви боїтеся невдачі, тим важче вам будуть здаватися ваші справи – як рутинні, так і несподівані. Дивіться на все простіше.

Рак
Ваші зусилля не можуть бути не помічені і не заохочені з боку начальства. Так що хоч в коржик розбийтеся, але продемонструйте, що вас є за що хвалити.

Лев
Сьогодні ви і так не будете в особливо доброму гуморі, а тут ще й ваш близька людина, влаштує вам показ свого незалежного характеру. Щоб не дуже втомлюватися його надмірними перепадами настрою, крайней, на ваш погляд, чутливістю, ви можете під час його виступів заглибитися в роботу. Демонстративно.

Діва
Сьогодні вам важко буде знайти спільну мову з колегами: чи то вони проявлять нерозуміння, то ви опинитеся не дуже привітні. Можливо, з цим і можна щось зробити, але вийде навряд чи – просто перенесіть обговорення яких би то не було проблем на інший день.

Ваги
Сьогодні зірки не рекомендують вам багато часу приділяти рутинної повсякденної роботи. У цей день набагато більше користі ви принесете як людина, фонтанує ідеями, нехай іноді і божевільними, але незмінно свіжими, оригінальними і такими, що заслуговують на пильну увагу.

Скорпіон
Ви раптово можете усвідомити, що аж ніяк не є незамінним, і вашу необхідність тут і зараз потрібно раз по раз доводити. Постарайтеся зробити все можливе, щоб це розуміли тільки ви – а ваше начальство залишалося в невіданні.

Стрілець
Сьогодні доля вирішила винагородити вас за добре виконану роботу. Чекайте приємних новин. Якщо раптом виявиться, що ви їх не дочекалися, це означає просто, що вони злегка затрималися в дорозі. Привід порадіти своєму успіху у вас все одно є.

Козеріг
Сьогодні можуть виникнути деякі труднощі у взаєминах з колегами. Здається, хтось за вашою спиною розпускає про вас неприємні чутки і обмовляє на вас. Якщо ваші товариші по службі почали підозріло до вас ставитися або уникати вас, найпростіше буде поговорити з ними і зняти з себе підозри.

Водолій
Сьогодні вам слід залишатися собою і не піддаватися на провокації з боку тих чи інших ваших партнерів і співробітників, навіть якщо вони будуть авторитетно стверджувати, що запропонована ними модель поведінки краще вашої. Втім, цілком можливо, їхні поради стануть в нагоді вам надалі.

Риби
Чи не винаходить велосипед, коли будете шукати незвичайний вихід із заплутаної ділової ситуації: всі можливі шляхи вирішення вже були відкриті до вас, а якщо зараз час не терпить, скористайтеся радою більш досвідченого колеги, а про своєму варіанті врегулювання проблем подумаєте потім, на дозвіллі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.