Рятувальники привітали маленьку уманчанку з Днем народження та перемогою у Всеукраїнському конкурсі

Опубліковано: 23.11.2017

Рятувальники привітали маленьку уманчанку з Днем народження та перемогою у Всеукраїнському конкурсі

З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» упродовж вересня — грудня 2017 року проводиться Всеукраїнський літературний конкурс «Не жартуй з вогнем» серед дітей на протипожежну та техногенну тематику.

У вище вказаному конкурсі взяла участь і 9 річна уманчанка Валерія Безкоровайна, 2-го класу загальноосвітньої школи № 11 м. Умань, яка написала твір на протипожежну тематика «Лісова пригода».

20 листопада юна письменниця святкує свій день народження, в цей святковий день привітати іменинницю прийшли рятувальники, які вручили їй грамоту за участь в конкурсі та подарували подарунки.
Валерія була приємно вражена побачивши вогнеборців. Щира дитяча посмішка та радісні очі іменинниці є найкращим визнанням та вдячністю рятувальникам за їх не легку буденну працю.

Повідомляє Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.