В Умані пройшов перший відкритий Кубок з боксу

Опубліковано: 26.11.2017

23 листопада в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов перший відкритий Кубок з боксу, присвячений 10-й річниці святкування факультету фізичного виховання.

Організаторами змагань виступили: федерація боксу міста Умань, боксерський клуб «Ринг», факультет фізичного виховання та спортивний клуб УДПУ. Про це повідомила прес-служба УДПУ.

box2

«Ця знакова для нашого навчального закладу подія зібрала велику кількість учасників, шанувальників та любителів боксу», ─ йдеться у повідомленні прес-служби УДПУ.

box3

У змаганнях брали участь 32 спортсмени. Серед них були представники УДПУ, Уманського національного університету садівництва, Агротехнічного коледжу УНУС, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, а також боксерських клубів «Ринг» і «Вега», міст Маньківка, Жашків, Ватутіно, Звенигородка, Черкаси та Кропивницький.

box4

Перед офіційною частиною для «розігріву публіки» було проведено 5 боїв. Переможцями поєдинків «Андеркард» стали студенти факультету фізичного виховання УДПУ Богдан Свердлеківський, Богдан Кучмій, Денис Зірник, Альона Ярош та студент Агротехнічного коледжу УНУС Максим Гуменюк.

box5

Продовжила захід серія боксерських поєдинків у різних вагових категоріях. Прес-служба УДПУ зазначає, що видовище було вражаючим і нагадувало справжні висококласні боксерські бої.

box6

Перемогу в двобоях одержали:

Олексій Хмелюк (УДПУ);

Євгеній Овсянніков (УГПК);

Назар Смілянець та Петро Васьків (УНУС);

Кирило Величко (НВК №17 м. Умань);

Дмитро Неретін (м. Черкаси);

Сієвуш Мухамедієв (м. Звенигородка);

Едгар Ісаєнко (м. Жашків);

Олексій Срібний (м. Кропивницький);

Григорій Лахно та Ярослав Новоженов (м. Ватутіне);

Віктор Крисюк (ЗОШ №5 м. Умань);

Сергій Дзюба та Роман Дубінський (Агротехнічний коледж УНУС);

box7

Внічию провели двобої пари:

Андрій Смірнов (УДПУ) та Владислав Моршньов (БК «Ринг);

Андрій Домбров (м. Маньківка) та Богдан Щебетун (м. Жашків).

box8

Загалом спортсмени провели 21 бій. Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями. Від імені організаторів Кубку подяки одержали тренери боксерів, судді змагань та співорганізатори.

box9

box10

box11

box12

box13

box14

box16

box17

box18

box19

box20

box21

Джерело: сайт міста Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.