Уманських безробітних навчають комп’ютерній грамотності

Опубліковано: 05.12.2017

Знання основ комп’ютерної грамотності, оволодіння мінімальним набором знань і навичок роботи на персональному комп’ютері розглядається нині як вміння таке ж необхідне, як і вміння читати й писати. У більшості випадків вміння працювати з комп’ютером є необхідною умовою для працевлаштування безробітних

Уманських безробітних навчають комп’ютерній грамотності

Сучасні методи пошуку роботи – опрацювання електронних джерел пошуку вакансій, підготовка резюме та його розсилка засобами електронної пошти тощо потребує навичок використання комп’ютерної техніки. Більшість шукачів роботи, особливо молодого віку, цими навичками володіють. Проте, часто клієнтові спочатку необхідно їх опанувати.

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, набуття корисних знань та відпрацювання додаткових навичок, які слугуватимуть  перевагою при майбутньому працевлаштуванні в Уманському міському центрі зайнятості проводяться цикл безкоштовних семінарів з комп’ютерної грамотності, на які скеровуються безробітні, у разі потреби, розповіли порталу «Діловий регіон» у МЦЗ.

Уманських безробітних навчають комп’ютерній грамотності

З початку року в комп’ютерному класі Уманського міського центру зайнятості  проведено 24 навчальних семінари з основ комп’ютерної грамотності для 223 безробітних.

Під час заходів, під керівництвом провідного інженера з комп’ютерних систем Уманського МЦЗ Сергія Леонтьєва, безробітні вчились працювати з операційною системою Windows XP, продуктами Microsoft Word, Microsoft Excel, PowerPoint, Outlook і Internet Explorer;  знайомилися з Інтернет-сайтами щодо пошуку роботи: trud.ua, rabota.ua, work.ua, мали змогу розмістити свої оголошення та резюме, попрацювати з вакансіями.

На завершення кожного п’ятиденного семінару безробітні отримали рекомендації провідного фахівця з профорієнтації Тетяни Задорожко щодо форм та методів пошуку роботи.

Джерело: Діловий Регіон

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.