Бізнес-гороскоп на 22 грудня

Опубліковано: 22.12.2017

54_main

Овен
Сьогодні вам варто більшою мірою насолоджуватися плодами своєї праці, ніж вкладати гроші в бізнес. Тим більше потрібно уникати вкладень туди, де вам обіцяють дуже швидке повернення грошей. У всьому сьогодні керуйтеся своєю інтуїцією і своєму діловому нюху.

Телець
Якщо ви раніше ще й сумнівалися в правильності обраної стежки, то тепер вам випаде шанс, щоб нарешті зрозуміти, що ви зробили правильний вибір. Ви весь день будете прибувати в бойовому настрої, а в майбутньому не станете зменшувати обороти для зльоту на кар’єрні сходинки. І вірно!

Близнюки
Сьогодні успіх в справах буде міцно зав’язаний на вашу самооцінку, яка, в свою чергу, не в останній мірі буде залежати від того, як ви будете оцінювати свій зовнішній вигляд. Так що якщо не подобаєтеся собі в дзеркалі – відкладіть всі справи і займіться собою.

Рак
Сьогодні варто остерігатися давати в борг. Ви ризикуєте залишитися ні з чим. А будь-які безладні витрати в цей день можуть сильно розхитати ваш бюджет. Хоча не варто забувати про те, що без гарного відпочинку не буває продуктивної роботи. Просто ставитеся до всього розумно.

Лев
Сьогодні настав час згадати про дані вами раннє обіцянках і втілити їх в життя, і з почуттям виконаного обов’язку залишок дня присвятити себе улюбленій. Побалуйте себе, вам це буде корисно, а, загалом, сьогодні просто ваш день, тому сміливо плануйте все, чого б вам хотілося.

Діва
Якщо сьогодні на вас нападе хандра або ви будете занадто чимось засмучені, не слід «заглушати» своє горе бездумної тратою грошей. Зараз вам, по суті, купувати нічого не треба, а от відкласти заощадження на майбутнє буде дуже розумно. Тому тримайте себе в руках.

Ваги
Зараз всі ваші дію на роботі, будь то доповіді, звіти і вся документація, повинні бути приведені в ідеальний стан, бо будь-яка неточність і вже тим більше підробка вкрай згубно можуть позначитися як на репутації вашої фірми в цілому, так і на вашій кар’єрі в зокрема.

Скорпіон
Якщо торгівля є вашою сферою діяльності, то у вас є непогані шанси, щоб в цей день отримати хороший прибуток. Зірки гарантують вам збільшення числа продажів, а також нових і перспективних клієнтів. Вам тепер треба взяти справу в свої руки і не упустити свій шанс.

Стрілець
Сьогодні вас чекає досить напружений день через безліч термінових доручень, важливих зустрічей, а також кропіткої паперової тяганини. Щоб впоратися з такою величезною кількістю справ, вам, швидше за все, доведеться затриматися на роботі допізна, вчасно звільнитися точно не вийде.

Козеріг
Сьогодні вам представиться прекрасний шанс, щоб продемонструвати все, на що ви здатні. Ваш начальник неодмінно оцінить таке завзяття. Так що цілком можливо, що скоро на службі відбудуться які-небудь приємні зміни, і вас це обов’язково порадує.

Водолій
Не поспішайте сьогодні робити поспішні і передчасні висновки. Вони можуть зашкодити вашій подальшій професійній і не тільки професійному житті. Постарайтеся сприймати навколишній рівно таким, яке воно є, не більше і не менше. Обміркувати встигнете завтра.

Риби
Сьогодні для вас найголовніше – не переоцінити свої здібності і більше довіряти своїй інтуїції, ніж радам колег, які не завжди бувають щирі у своїх намірах. Приступайте до реалізації своїх давні задуми, сьогодні ви обов’язково досягнете успіху.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.