Де в Умані продаються ялинки?

Опубліковано: 22.12.2017

Картинки по запросу ялинка на новий рік

Напередодні новорічних свят кожен намагається створити у власній оселі казковий настрій. Новорічна ялинка – головний атребут зимових святкувань. Якщо ви ще не придбали зелену красуню, ми підкажемо, куди звернутися, щоб вибрати найкраще деревце з усією супровідною документацією на його продаж.

Як повідомила на запит “Рідного краю” Електронна приймальня міської ради, 17 листопада 2017 р. розпорядженням Уманської міської ради № 281-р “Про організацію торговельного обслуговування мешканців та гостей міста у передсвяткові дні зустрічі Нового 2018 року та Різдвяних свят” було визначено місця торгівлі живими ялинками. Так вічнозелені деревця можна придбати за адресами: вул. Велика
фонтанна, 23, вул. Комарова, 8в, вул. Небесної сотні, 36, вул. Тищика, 8, вул. Європейська, 60г, вул. Ярослава Мудрого, 1а, площа Івангородська, 1.

Також при організації та проведенні святкової торгівлі, забезпечено контроль та правопорядок на території проведення святкового містечка за адресою вул. Європейська, 21, та посилено контроль з недопущення в продаж піротехнічних засобів, вибухових іграшок та пристроїв.

 

Нагадаємо, Жителі Черкащини мають можливість придбати до новорічних свят ялинку в горщику, щоб потім її висадити в лісі. Ціни на ялинки не змінилися у порівняні з попереднім роком і становитимуть від 45-ти гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 145 до 200 грн., в залежності від висоти. Уманський лісгосп розташований за адресою: 20300, м. Умань, вул. Білогрудівська, 6 тел.: (04744) 3-91-43 
факс: (04744) 2-91-36.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.