В Умані художниця представила ювілейну персональну виставку картин (відео)

Художниця Наталія Семененко відзначила 5-ти річчя своєї творчої діяльності ювілейною виставкою під назвою «Ти є світло для світу», пише Умань медіа.

Персональні експозиції талановитої майстрині стали вже гарною традицією для прихильників творчості Наталії. Загалом у доробку ювілярки сьогодні вже понад півтисячі робіт, половина з яких знаходиться у приватних колекціях українців та іноземних громадян.

Цей рік також став плідним. Усі враження, емоції та почуття останніх 12 місяців відобразилися у десятках нових полотен. Важливим поштовхом у розвитку таланту Наталії Семененко стала підтримка її родини, саме рідні, близькі та друзі стали її першими шанувальниками.

З кожним роком все більше людей знайомляться із творчістю Наталії Семененко, а познайомившись, назавжди стають прихильниками її таланту. Більше того, деякі картини пані Наталії стали навіть поштовхом для розвитку дружніх відносин на міжнародному рівні. Кожна робота художниці – це розмаїття фарб, закоханість у світ, позитив та світло.

«Ти є світло для світу». Ювілейна персональна виставка Наталії Семененко.

Саме тому немає байдужих до творчості Наталії Семененко. Багато теплих гарних слів та привітань звучало на адресу майстрині. А ще одним чудовим подарунком стали східні танці у виконанні подруг Наталії, разом з якими вона займається у хореографічній студії. Справді кажуть: талановита людина – талановита в усьому.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.