Прем`єр-міністр України подякував Антону Яценку за системну опіку питанням щодо здоров’я дітей

Опубліковано: 23.12.2017

Zgr-min

22 грудня на пленарному засіданні Верховної Ради відбулася година запитань до Уряду, під час якої народний депутатУкраїни Антон Яценко звернувся до Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо лікування дітей. Про це повідомила прес-служба Антона Яценка на своїй сторінці у Facebook.

Антон Володимирович зауважив, що лише в цьому році тісна співпраця з Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом дозволила майже на 100% вирішити проблему лікування дітей з незворотніми вадами слуху, які потребують кохлеарної імплантації, а також питання про потребу лікування громадян України за кордоном та реабілітації дітей з ДЦП. Проте є ще ряд проблем.

Народний депутат закликав Прем`єр-міністра продовжити і надалі роботу групи, створеної влітку за його ініціативи, з питань збільшення фінансування на лікування дітей. Це дозволить уже на початку наступного року забезпечити на 100% лікування дитячих хвороб за рахунок держави.

 

Прем`єр-міністр подякував Антону Яценку за те, що він системно опікується питанням здоров`я дітей.
«Ви дуже системно опікуєтесь питанням здоров`я дітей. І дякую Вам за це», – наголосив очільник Уряду.

А також Володимир Гройсман запевнив, що наразі Уряд працює над формуванням більш якісної програми лікування дітей, зокрема важкохворих, та продовжуватиме пошук найефективніших механізмів для лікування таких родин і дітей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.