Бізнес-гороскоп на 24 грудня

Опубліковано: 24.12.2017

54_main

Овен
Сьогодні зірки категорично забороняють вам згадувати у вашій мові слово «робота» і які б то не було синоніми до неї. Нехай день ваш буде суто відпочинковий як для душі, так і для тіла, а страшні слова забудуться хоча б на невеликий період часу. Вони вам право зараз ні до чого.

Телець
Сьогодні вам не доведеться довго вмовляти себе попрацювати: бажання працювати з’явиться у вас абсолютно несподівано, спонтанно і несподівано як для вас, так і для оточуючих. Можливо, воно стане наслідком якоїсь події, і не факт, що воно вас порадує.

Близнюки
Сьогодні вам настійно рекомендується якомога більше часу провести на свіжому повітрі в суспільстві близьких вам людей. Напевно вони скучили за вами і у них є про що вам розповісти. Вашого ж активної участі в бесіді не знадобиться: нехай мозок відпочиває.

Рак
Сьогодні настане ваш час блищати. Опинившись серед незнайомих людей, ви зумієте підкорити всіх своєю товариськістю, щирістю і безмежним чарівністю. Ви явно будете в найкращій формі, тому якщо ви забажаєте кілька справ одночасно, то зможете з легкістю впоратися з ними з усіма.

Лев
Сьогодні хороший день для того, щоб зайнятися справами, які вимагають особливої уваги і концентрації. Ви досягнете успіху, якщо буде виконувати все точно, швидко і не виходити за рамки дорученої. Тільки постарайтеся не переоцінити свої фізичні можливості, інакше відновлення займе потім багато часу.

Діва
У старшого покоління можна багато чому повчитися, і сьогоднішній день буде явним тому підтвердженням. Чи не порахуйте за щось надприродне, що ви, такий досвідчений і висококваліфікований фахівець, звертаєтеся за порадою до людини вельми поважного віку, до слів якого ви раніше не дуже прислухалися.

Ваги
Основне заняття на цей день – доробити те, що ви останнім часом відкладали. Довше тягнути волинку не варто. Якщо ж ви чогось зробити ніяк не встигаєте – так чесно і скажіть.

Скорпіон
Якісь абсолютно не робочі проблеми можуть привести вас в абсолютно непридатним для експлуатації. Нічого не поробиш, доведеться спершу залагоджувати особисті справи. Побачите, душевна гармонія, яка прийшла слідом за світом в будинку, вельми сприятливо відіб’ється і на вашій працездатності!

Стрілець
Раді рідних і близьких нині варто віддати перевагу рекомендацію фахівця. Самостійне прийняття рішень теж не забороняється, але лише в тому випадку, якщо ви і справді щось розумієте в даному питанні.

Козеріг
Вам нині, можливо, доведеться займатися кадровими проблемами. Довіряйте своїй інтуїції, але не відмовляйтеся і від інших джерел інформації. Чим більше ви дізнаєтеся, тим менше ймовірність дорогої помилки.

Водолій
Сьогодні ви будете надто активні і наполегливі. Не плутайте ситуації, коли це добре для захисту своїх інтересів, а коли така поведінка вже виходить за рамки пристойності. Не будьте настільки прямолінійні з вашими партнерами: хтось може так само різко остудити ваш запал.

Риби
Сьогодні постарайтеся ні у кого не просити допомоги в дорученій вам справі. Може трапитися так, що людина, який погодився вам допомогти, через непередбачені обставини не зможе прийти до вас на виручку, і, таким чином, ви ризикуєте не встигнути зробити задумане.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.