Працівники ювенальної превенції Уманщини вчили дітей протистояти булінгу

Опубліковано: 02.01.2018

PM167image002

Профілактичну лекцію провели для вихованців обласногомежрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації міста Умань.

Інспектор сектору ювенальної превенції майор поліції Сергій Золотніцькийпровів лекцію з вихованцями обласного межрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації в місті Умань на тему, як захистити себе від фізичного або емоційного насильства з боку однолітків.

Під час зустрічі Сергій Васильович розповів дітям про неприпустимість насильства у шкільному середовищі, як його уникнути та діяти в ситуації, якщо вони стали жертвою або свідком жорстокого поводження однолітків.

«Булінг – це не просто бешкетування та дитячі пустощі, це особлива форма взаємин, яка ґрунтується на дискримінації за певною ознакою, насильстві та агресії, за що винуватець може понести суворе покарання», – зауважив Сергій Золотніцький.

Пам’ятайте, захист є завжди! Якщо над тобою знущаються, звернись до шкільного психолога, вчителя, батьків, національну дитячу гарячу лінію за телефоном ‎‎0-800-500-225 або в поліцію – 102.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.