Гороскоп на на сьогодні 9 січня

Опубліковано: 09.01.2018

54_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки радять брати участь у дискусіях на загальнозначущі актуальні теми, не відмовлятися від несподіваних можливостей діалогу і запрошень на заходи. Це вдалий момент для відвідування виставки, конференції, наради, зустрічі з адвокатом, партнером, консультантом, неофіційних переговорів із зарубіжними колегами. Перевагу краще віддати подіям минулого періоду. Навіть при ефективному співробітництві, може назріти перегляд окремих нюансів або переукладення договору в цілому.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям вдасться подолати локальний криза, впоратися з оригінальною завданням або з несподіваним фронтом робіт. День не обіцяє повної передбачуваності, аж до вечора вірогідні нові вісті, свіжі ідеї. Навіть рутинна розмову з колегою може прийняти нетривіальний оборот. Можливо, вам доведеться провести пошук в Мережі, зайнятися службовою кореспонденцією, задіяти неофіційні контакти. Не виключено, що ви зробите кілька відкриттів «заднім числом», наприклад, перебираючи старі записи.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки можуть розраховувати на поліпшення ситуації, прояснення таємниць, налагодження діалогу. Якщо напередодні ви пережили складний період, сьогодні все повернеться в знайому колію. Деякі події, а також чужі вчинки і реакції, ви будете передбачити заздалегідь. Не варто пропускати підходящий момент для заключного розмови. Він буде особливо легким і продуктивним, якщо відбудеться у невимушеній обстановці. Вдалий момент, якщо потрібно розлучитися друзями, або перевести в ранг одного колишнього опонента.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків на протязі усього дня може супроводжувати нервозність. Можливі перепади настрою. Непослідовність завадить дотримуватися однієї лінії поведінки. У відносинах залишиться позаду пік напруженості, проте може зберігатися неприємний емоційний шлейф, що перешкоджає спокійного діалогу. Це не найкращий момент для радикальних заходів, не варто йти на штурм, ні викидати білий прапор. У спілкуванні важливо дружелюбність. Відповідним жестом примирення може стати послуга інформаційного характеру.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто використовувати цей день для спілкування, інформаційних пошуків, програмування та іншої інтелектуальної роботи. Можливі звістки від далеких друзів або несподівані приємні новини у близькому колі. Можна знайти додатковий цікавий матеріал для роботи, навчання, досліджень, налагодження відносин. Батькам не варто упускати підходящий момент для контакту з підростаючим поколінням: сьогодні можна познайомитися з друзями дитини, освоїти специфічний молодіжний жаргон або естетику.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам корисно відволіктися від подій, які викликають бурхливу емоційну реакцію, і переключитися на легкий невимушений стиль. День підходить для обміну додатковими відомостями за знайомої теми, для оригінальних досліджень. Вдалий момент для розмови з людьми, які знають ваші минулі проблеми. Досить цікаву інформацію можна дізнатися з неофіційних джерел, наприклад, від старих друзів, родичів. Добре обговорювати поточні житлові справи, дрібні сімейні покупки, нюанси домашнього укладу.

Гороскоп на на сьогодні 9 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні головним засобом вирішення проблем для Ваг стануть комунікації. Одним з найбільш сильних рушійних мотивів буде ваш особистий інтерес. В ході спілкування ви зможете задовольнити свою цікавість або дізнатися відомості, важливі для вашого благополуччя. Це вдалий день для роботи, пов’язаної з програмуванням, перекладами, журналістикою, навчанням, інформаційним обміном. Можливі короткі поїздки. Хороші перспективи діалогу, особливо, якщо сторони виявляють взаємну дипломатичність і лояльність.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто почекати з черговою иницативой і діяти по ситуації. Диктувати коло інтересів і манеру поведінки можуть колективні події. Не варто залишати невирішеними конфлікти з постійними партнерами і близькими людьми. Не рекомендується тактика замовчування, набагато ефективніше виявиться чесна розмова. Для контактів краще вибирати неофіційну, а іноді і приватну обстановку: це дозволить вам вільніше відчувати себе при обговоренні складних питань і в бесідах про особисте.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці сьогодні товариські і допитливі, але інтерес до тієї чи іншої теми може бути нестійким. Зірки радять не відкладати озвучування своїх думок, отримання інформації особистого характеру. Сьогодні можна прояснити непорозуміння, усунути причину образ. Варто користуватися можливістю вільно висловлюватися на зручному вам мовою: не виключено, що незабаром вона буде втрачена, або почне зустрічатися рідше. Добре поговорити зі старим другом, партнером, учнем, підтримати контакт з колишнім співтовариством.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто прагнути до інтелектуальної диктатурі, нав’язувати іншим свої особисті стандарти спілкування і подачі матеріалу. День схиляє до демократичного стилю і вільного складу, допомагає забути про формальності. Важливіше спеціальної термінології сьогодні гарні манери і лояльний доброзичливий тон. Навряд чи варто доводити оточуючим, включаючи партнерів і начальство, свій професіоналізм і володіння темою: швидше за все, вони в курсі ваших успіхів і не заперечують ваших заслуг у розвитку загальної справи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії можуть отримати вісті з далеких країв або знайти в пошті лист від одного. Це хороший день для навчання, переговорів, участі в екскурсіях, семінарах та інших пізнавальних заходах. Можливий підвищений інтерес до науково-технічних і політичних подій. Добре піде будь-яка робота інтелектуального характеру, заснована на знайомих принципах. Незважаючи на сприятливі умови, краще не починати проектів з нуля: вас може підвести старий стиль мислення, неактуальною в нових умовах.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять підтримувати бесіду, але не виступати з заявами від власного імені. Сьогодні краще зробити акцент на нейтральному тоні та обмін загальними подробицями. У діалозі варто утриматися від емоційно забарвлених реплік, підлаштуватися під логіку співрозмовника або під стандартні вимоги етикету. Добре приділити час навчанню або якого-небудь міні-дослідження. Після закриття основного проекту або його етапу, може вимагати додаткового обговорення окремий кінця не з’ясований нюанс.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.