У Монастирищі створено окружний суд

Опубліковано: 09.01.2018

29082017191433621148

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» місцеві суди до 31.12.2017 проводили свою діяльність, далі заплановано було об’днання в окружні суди.
    З метою збереження району та залишення функціонування в районі судових і правоохоронних органів Монастирищенською районною радою в особі голови районної ради Миколи Олексійовича Орендарчука були вжиті заходи зі зверненням до територіального управління судової адміністрації України. Разом з керівником Монастирищенського районного суду Тетяною Іванівною Діденко підготовлені відповідні пропозиції про перевагу утворення окружного суду на базі Монастирищенського районного суду.
   Вказані дії голови районної ради та голови районного суду принесли свої результати: Указом Президента України від 29.12.2017 №451/2017 «Про реорганізацію місцевих загальних судів» на базі Монастирищенського районного суду створено Монастирищенський окружний суд, до складу якого ввійшди ліквідовані суди Жашківського, Монастирищенського та Христинівського району Черкаської області.
     Відтепер на Монастирищині діятиме окружний суд.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.