Бізнес-гороскоп на 13 січня

Опубліковано: 13.01.2018

54_main

Овен
Сьогодні вам потрібно навчитися прощати чужих помилок, не заносити людину в свій чорний список тільки тому, що він був некомпетентен в якомусь питанні. Можливо, він просто менш досвідчений, ніж ви, і потребує вашої підтримки. Будьте вдячні і дружелюбніше.

Телець
Не надійтесь, що проблема розчиняється сама собою і що потрібно просто зачекати якийсь час. «Якийсь час» – це поняття дуже розтягнене, і якщо ви точно вирішили, що зробите все завтра, з вашою любов’ю робити все не в термін, це «завтра» растянеться на два-три дні, коли вже буде пізно. В цілому – треба трудитися прямо зараз.

Близнюки
Сьогодні прийміть до відома, що навколо вас не всі так доброзичливі, як ви думаєте. Приймаючи в цей день будь-які кроки, полагайтесь на свою інтуїцію та логіку: так ви зможете уникнути непередбачених ситуацій і перевірити, наскільки добре ви вмієте почути ситуацію.

Рак
На жаль, ваші заплановані на сьогодні питання навряд чи зможуть реалізувати все до єдиного, і тут у вас немає ніяких вад. По не залежних від вас обставин ви змушені відмовитися від зустрічі або перенесення зустрічі на інший, більш сприятливий день.

Лев
Сьогодні зірки категорично забороняють вам їздити. Взвести всі за і проти, порадьтеся з усіма, з ким тільки можна і не можна, і приходьте до певного роду виводів, над якими потім ще кілька годин подумати. Відміряти краще не сім разів, а всі вісім.

Діва
Для того, щоб сьогодні ви успішно справилися з усіма справами, наміченими вами на день, складіть список першочергових завдань. Як можна точно, сплануй свій час і постарайтеся не відхилятися від графіку. Приймай себе на порядок, ти зможеш діяти більш оперативно.

Ваги
У цей день зірки не рекомендують вам занадто полагатися на свої сили. Допомога друзям і колегам стане хорошим допоміжним в роботі. Втім, з іншого боку, вона може виявитися ударом по вашій самолюбності, хоча ніяких видимих причин зірок для подібних тенденцій не спостерігають.

Скорпіон
Сьогодні займаємося самими звичайними справами. Нічого екстраординарного і необдуманного – це тільки піде во вред. Консерватизм, як би неадекватен вашему настрою, він не буде, буде єдиною вірною політикою.

Стрілець
Сьогодні можуть відбутися непередбачені зміни у вашій діяльності. Можливо, що ваша робота стане більш творчою та різноманітною. А ось стосунки з колегами не радять вас, і невдачі в спілкуванні та довірі можуть сильно ударити по вашій самолюбності.

Козеріг
Наконец-то Фортуна згадала про ваше існування! Сьогодні вона, безсумнівно, вам благоволить, тому не відкладіть рішення складних завдань на завтра. Все, що ви зробите сьогодні, буде сприяти вашому просуванню по кар’єрній драбині, а значить, найбільш сприятливим чином відбивається на вашому кошельку!

Водолій
Не поспішайте сьогодні приймати рішення: вони можуть виявитися не зовсім правильними і перевіреними. Да і всі думки про роботу вдалі від цієї самої роботи не можуть бути структурованими та реалістичними. Краще ви подумаєте про це не сьогодні, а сьогодні відпочиньте.

Риби
Сьогодні вам доведеться весь день помилуватися і погодитися з тими людьми, з якими явно неприємно спілкуватися. Але що зробиш, такі правила ввічливості, іноді доведеться застосовувати у вашій практиці, з цим потрібно як-небудь змиритися. Втішайте себе тим, що вам доведеться притворяться зовсім недовго.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.