Бізнес-гороскоп на 14 січня

Опубліковано: 14.01.2018

54_main

Овен
Сьогодні зірки пророкують вам апатію і повна відсутність бажання працювати. У зв’язку з цим вранці можна випадково не почути будильник, вдень затриматися на обіді, а ввечері раніше піти додому. Будьте обережні: як би ці поблажки собі не пошкодили вашій кар’єрі.

Телець
Постарайтеся не перепрацьовувати. Толку не буде, а нерви собі попсуєте. І що найнеприємніше, заодно попсуєте і репутацію – ніхто не горить бажанням зв’язуватися з неврастеніком, коли цілком можна поспілкуватися з вашим конкурентом.

Близнюки
Ви готові прийняти провину на себе, навіть якщо ви і не винні в невдачі будь-якої справи. Більш того, ви схильні намагатися зробити це ще до того, як пролунає запитання «хто винен?». Не поспішайте, швидше за все, ваша жертовність і не знадобиться.

Рак
Кожна людина має право на працю, чесна праця і важка праця в ім’я щастя на землі. Особливо талановиті також мають право на працю невдячну. При належному збігу обставин ви сьогодні отримаєте можливість реалізувати всі ці права.

Лев
Сьогодні вас буде відволікати від роботи безлічі всіляких сторонніх чинників, які нададуть вирішальний вплив на вашу зосередженість, сконцентрованість і бажання працювати. Постарайтеся не поступитися підступам ваших таємних недоброзичливців.

Діва
Сьогодні будьте скромніше, ніж завжди, вам в цей день не слід особливо багато виступати, тим більше, якщо обговорювана тема не стосується вас і ваших повноважень, не вступайте в дискусію тільки заради того, щоб вас помітили. Так навколишні помітять лише вискочку.

Ваги
Сьогодні зірки рекомендують вам зібратися з силами і нарешті покінчити з тією роботою, яку ви давно взяли додому, поклали в затишний куточок, так там і забули благополучно. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб в цей день розквитатися з нею остаточно і безповоротно.

Скорпіон
Сьогодні не бійтеся взяти на себе всю відповідальність за нову справу: ви зумієте впоратися з ним краще ніж хто б то не було. Повірте в себе, і тоді оточуючі теж не будуть сумніватися в ваших силах. Ви занадто довго грали другорядну роль, настала пора стати лідером.

Стрілець
Від того, наскільки продуктивно ви будете сьогодні працювати, залежить дуже і дуже багато чого у вашому подальшому житті. Так що, сьогоднішній день стане в своєму роді переломним для вашої кар’єри. Варто постаратися, щоб потім ви змогли собою пишатися.

Козеріг
Сьогодні будьте особливо уважні при виконанні роботи, що вимагає від вас зосередження. Не відволікайтеся на дрібні неприємності, і чітко сплануйте собі, що і коли ви повинні встигнути зробити.

Водолій
Вашим близьким знадобиться допомога і поради, так що будьте готові зайнятися їх роботою. Ваші справи, відповідно, почекають. Якщо, звичайно, ними в свою чергу, не турбуватиметься хтось із ваших рідних чи друзів.

Риби
Дотримуючись своєї досить консервативні погляди на багатьох речі, які вже давно зазнали змін, ви ризикуєте залишитися позаду, тоді, як ваші суперники обійдуть вас легко і просто. Впустіть свіжий вітер у ваші думки і переконання: можливо, ви увійдете до смаку.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.