Бізнес-гороскоп на 15 січня

Опубліковано: 15.01.2018

54_main

Овен
Чим менше ви сьогодні будете зустрічатися з вашим начальником, тим краще. Постарайтеся обходити його кабінет і ті місця, де він часто з’являється, за три поверхи або за п’ять коридорів, якщо є така можливість. Втім, якщо зустріч відбулася, зберігайте спокій. Підстав для паніки немає.

Телець
Будьте спокійні і м’які – хоча б зовні. Сьогодні не найвдаліший день, щоб демонструвати оточуючим своє незадоволення. Можете поки накопичити матеріал для наступного розбору польотів.

Близнюки
Сьогодні можна нарешті забути про свою зневіру і душевні терзання, тому що, починаючи з сьогоднішнього дня, у вас все буде складатися як не можна краще. Абсолютно все: прогулянки по місту, спілкування з друзями буде приносити вам стільки позитивних емоцій, що і на роботі ви будете просто літати!

Рак
Сьогодні вам не слід погоджуватися на відрядження, спробуйте відкласти від’їзд. Зараз несприятливий період для будь-яких поїздок, ніяких хороших результатів ви з них не отримаєте, лише буде виснажені і втомитеся, і потім вам буде потрібно багато часу, щоб прийти в себе.

Лев
Немає нічого страшного в тому, що ви зробите сьогодні помилку в справі, в якій були впевнені, що розбираєтеся. Не звинувачуйте себе, адже всі помиляються, навіть найдосвідченіші люди, але тепер ви знатиме, що робити в такій ситуації, так що витягніть урок з сьогоднішнього дня.

Діва
Зірки сьогодні обіцяють спалах гніву і імпульсивність. Чи не найкращий день для вирішення проблем, так що цілком розумно було б відкласти всі спірні ситуації на наступний раз, а самим «піти в тінь». Несприятливий фінансовий стан. Слід побоюватися крадіжок. Бережіть себе!

Ваги
Якщо до цього ви зазнавали фінансових труднощів, то сьогодні все нарешті прийде в норму. Наближається заповітний і довгоочікуваний час зарплати, а, може бути, і премії за перевиконання плану для активних працівників. Чи вважаєте себе таким? Тоді вам дуже і дуже пощастить!

Скорпіон
Сьогодні вам слід діяти дуже оперативно і приймати рішення з воістину блискавичною швидкістю, адже часу для роздумів просто не передбачається, а ваші конкуренти можуть обійти вас в один момент. Так що повірте в себе і дійте рішуче.

Стрілець
У цей день зірки не рекомендують вам піднімати питання великої важливості протягом робочого дня. Навряд чи співробітники фірми будуть в змозі прийняти адекватне рішення в той час, коли їх руки і голови будуть зайняті обробкою рутинних проблем, що вимагають концентрації уваги.

Козеріг
Сьогоднішній день принесе вам масу вражень. Це відмінний час для закладки фундаменту своєї власної справи, він також хороший для взагалі будь-яких активний дій. Заряджайте своєю енергією оточуючих, адже сьогодні ви просто згусток позитивних емоцій.

Водолій
День пройде в різного роду робочих клопотах, які ви змушені будете звалити на свої плечі. Також сьогодні буде особливо хорошими і довірчими відносини з близькою людиною, і ви зможете чудово поговорити з ним по душам, чого вже давно не було.

Риби
Сьогодні ваш будинок або дача можуть зажадати великих фінансових вкладень – будьте до цього готові. Не варто проте кидатися у вир з головою. Слід все як слід зважити і розглянути різні варіанти: не забувайте про те, що ваше службове становище, швидше за все, довго залишиться незмінним.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.