В Уманській ЦРЛ – нова техніка для обстеження зору

Опубліковано: 17.01.2018

І знову приємні події відбулися в Уманській центральній районній лікарні. 16 січня 2018 року в поліклінічному відділенні відкрито оновлений офтальмологічний кабінет. Для відкриття кабінету були запрошені голова Уманської районної державної адміністрації Данченко Євгеній Михайлович, голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна, депутати районної ради та голови сільських рад району.

В Уманській ЦРЛ - нова техніка для обстеження зору
Завдячуючи підтримці керівництва району, фінансовій підтримці сільських рад у виділенні субвенційних коштів для центральної районної лікарні, в листопаді місяці 2017 року для офтальмологічного кабінету був придбаний автоматичний рефрактокератометр, вартість якого склала 194,5 тис. грн.
Потреба в придбанні даного апарату була вкрай значна, адже обстеження на ньому дає можливість дослідити заломлюючу силу ока (рефрактометрію), а також кривизну рогівки (кератометрію). Завдячуючи цьому методу проcтіше стало діагностувати такі складні патології, як астигматизм і навіть кератоконус, вдосконалилась діагностика далеко- та короткозорості.
Апарат не має обмежень по віку обстеженого – дітки дошкільного віку, які вже можуть зосередити погляд на одному яскравому предметі більше 30 секунд, та люди старшого віку, в тому числі і після операції з приводу катаракти (в програмі закладено окремий алгоритм обстеження для пацієнтів з інтраокулярними лінзами) – однаково легко переносять дослідження і отримують точні його результати. Процес займає близько 5 хвилин, не потребує попередньої підготовки, абсолютно безболісний.
Раніше обстеження на даному апараті пацієнти центральної районної лікарні мали можливість пройти лише в обласних лікувальних закладах, або ж в приватних офтальмологічних кабінетах. Відтепер градус довіри пацієнта і його прихильності до закладу безумовно підвищиться. Маючи можливість обстежитись на місці, пацієнти економлять час та ресурси. Виходячи на якісно новий рівень надання медичних послуг, офтальмологічна служба пропонує тепер повне базове обстеження для встановлення патології рефракціїї, її уточнення і своєчасної корекції лінзами чи окулярами.
Окрім цього в кабінеті встановлено сучасну “темну кімнату” – спеціалізовне приміщення, яке необхідне для якісного обстеження органу зору в цілому, а також очного дна зокрема.
Під час відкриття офтальмологічного кабінету, голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, а також депутати районної ради та сільські голови мали можливість провести обстеження зору на придбаному новому автоматичному рефрактометрі.

Повідомляє Уманська районна державна адміністрація Черкаської області

1

1

2

2

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.