Бізнес-гороскоп на 18 січня

Опубліковано: 18.01.2018

54_main

Овен
Сприятливий день для значних, але не самих осмислених грошових витрат. Зрештою, гроші призначені саме для того, щоб їх витрачати, інакше навіщо ж напружуватися, намагаючись їх заробити?

Телець
Благими намірами вимощена дорога в пекло. Пам’ятайте про це, коли сьогодні вам захочеться зробити щось за своєю особистою ініціативою без обговорення цього питання з начальством. Ніякої самостійності проявляти не слід, інакше потім не оберётесь проблем, які нелегко буде вирішити.

Близнюки
Сьогодні вам не доведеться довго роздумувати над тим, як би оптимізувати ваш процес роботи. На жаль, ні часу, ні можливостей для цього у вас не буде. Тому постарайтеся навіть з неоптимізованого процесу вичавити максимум результату.

Рак
Сьогодні ви досягнете успіху в будь-якому розпочатій справі, а тому слід присвятити його навчанні та придбання нових навичок. Тільки не лякайтеся! Повчитися можна і готувати, і кататися на роликових ковзанах, головне, щоб ви отримали задоволення. А хто знає, може бути, ваше нове хобі і в кар’єрі вам допоможе?

Лев
У житті іноді відбуваються неймовірні збіги і випадковості, і вам сьогодні випаде нагода випробувати жарти долі на собі. У цей день ви опинитеся в потрібний час і в потрібному місці і зможете дуже виручити когось, хто зуміє відповісти вам нітрохи не менш цінною послугою.

Діва
Сьогодні зірки рекомендують вам звернути увагу на те, що вам каже ваш начальник, яким голосом і якими формулюваннями. Це буде принципово важливо для того, щоб краще його зрозуміти і зробити все так, як йому б того хотілося. В іншому випадку, ваша кар’єра може опинитися під загрозою.

Ваги
Якщо ви шалено скучили за романтикою, купіть собі гітару і подайтесь в геологи. Цілком можливо, що там-то ви і знайдете своє покликання – скільки можна з офісі штани протирати? Нездатні на такі різкі зміни життєвого маршруту можуть просто почитати про далекі країни в обідню перерву – теж допомагає.

Скорпіон
Сьогодні вам настійно рекомендується обговорити всі деталі вашого проекту з шефом. У нього можуть виникнути нові ідеї, які нехай і не здадуться вам блискучими, але принесуть неймовірну користь. Тому, як би вам не хотілося, але доведеться переробити все у відповідності з думкою начальства.

Стрілець
Чи не вихлюпують свої емоції на підлеглих, ваші особисті проблеми повинні залишитися суто особистими. Краще будьте терплячі, строгі, але справедливі. Проявіть увагу до ваших співробітникам, і вам воздасться добре виконаною роботою.

Козеріг
Сьогодні найактуальніша проблема, на якій вам слід було б сконцентруватися, це не сума вашої зарплати і не зіткнення з заздрісникам на службі, а ваше дорогоцінне здоров’я. Коли в останній раз ви їм займалися? Спробуйте кілька розрядити нервову атмосферу, в якій ви працюєте.

Водолій
Сьогодні ваш начальник ускладнить вам життя, підкинувши пару-трійку додаткових завдань. Виконувати які ви в общем-то не зобов’язані, але було б куди краще, якби все-таки виконали. Постарайтеся виправдати його надії, але як можна швидше, щоб роботою себе не перевантажувати.

Риби
Сьогодні вам не слід нехтувати вашими безпосередніми обов’язками, відволікатися на дурниці і звертати увагу на дії ваших колег. Основним завданням є виконання ваших безпосередніх функцій в мінімальний період часу. Постарайтеся докласти до цього максимум зусиль.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.