На ліквідацію наслідків негоди в районі спрямовано всі сили

Опубліковано: 18.01.2018

Заметіль, хурделиця та сильний снігопад на Уманщині спричини значні ускладнення дорожнього руху. З ночі 18 січня розпочалися роботи з розчищення заметів і безперервно тривають донині.

Задіяно 15 одиниць техніки ВАТ „Уманьавтодор”, 6 – філії «Уманська ДЕД», 5 – районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Окрім того, районною державною адміністрацією додатково залучено 2 одиниці важкої техніки військової частини А-1588, техніка сільгоспвиробників: Уманської філії ПрАТ “Райз-Максимко”, ТОВ” Аграрій СВ ПП”, ДП “Умань-Агро”, ТОВ ім. Черняховського, ТОВ «Новий Світ-Агро». Силами сільськогосподарських підприємств, які працюють на території району, розчищаються вулиці по селах Уманщини.

На ліквідацію наслідків негоди в районі спрямовано всі сили

За сприяння райдержадміністрації та підтримки товаровиробників розгорнуто мобільний пункт обігріву на трасі Київ-Одеса. У пункті роздають гаряче харчування і напої – суп, хліб, чай, каву, цукерки – для людей, які потрапили в снігові пастки: автобус із дітьми, пасажирські автобуси, інші автомобілі з пасажирами; а також для аварійно-рятувальних бригад.

Аварійно-рятувальні служби працюють в посиленому режимі, наразі задіяно весь їхній особовий склад для роботи в цілодобовому режимі. Роботи з розчищення снігу та рятування людей із заметів проводиться під особистим контролем голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка, який знаходиться на місцях надзвичайних подій.

На даний момент під головуванням голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка на базі філії «Уманська ДЕД» відбувається засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди.

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

10

10

11

11

12

12

13

13

14

14

15

15

16

Повідомляє УРДА в Черкаській обл

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.