Біда не приходить одна: в центрі Умані прорвало теплотрасу

Опубліковано: 19.01.2018

Після несподіваного приходу зими уманські комунальники зовсім розгубилися. Рух транспорту по місту ускладнено через катастрофічну ситуацію з розчищенням снігу. А тут ще й теплотрасу на головній вулиці міста прорвало.

17 січня через аварію на теплотрасі вулицю Європейську перекопали на одній з найбільш жвавих ділянок руху транспорту. І так і покинули. А на наступний день місто засипало 30-сантиметровим шаром снігу.

Рух транспорту по центральній вулиці Умані перетворився на справжнє випробування. На дорогах через сніг і без того зріс ризик потрапити в аварійну ситуацію. А тут ще й штучно створені перешкоди — перекопана вулиця за адресою Європейська, 9.

izobr tsentr

На даний момент рух транспорту можливий лише по одній смузі. Водії, які рухаються зі сторони вулиці Тищика, змушені пропускати зустрічний транспорт.

Комунальники не знають, за що хапатися. Чи то дороги з тротуарами чистити, чи то теплотрасу нарешті відремонтувати і яму посеред міста закопати.

А поки держслужбовці думають, жителі навколишніх будинків сидять без тепла. Це при тому, що надворі -4 градуси.

Таке відчуття, що у комунальників немає календаря, адже підготуватися належним чином до приходу зими у середині січня вони так і не змогли.

Повідомляє 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.