Скільки коштує життя дитини? Антон Яценко бореться за життя 3-річної Аріни Мовчанюк

Опубліковано: 19.01.2018

Аріна Мовчанюк (3 роки) – єдина дитина в Україні з діагнозом нейронний цероїдний ліпофусциноз – 2. Щороку дівчинці необхідно ‎35 784 000 гривень, щоб жити. Наразі ця дитина всупереч усім Конвенціям про права дитини залишена без фінансової допомоги від держави.

Обурився такою ситуацією народний депутат України Антон Яценко.

Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради, під час години запитань до Уряду, народний депутат звернувся до в.о. міністра охорони здоров`я Уляни Супрун, міністра фінансів України Олександр Данилюк та закликав виділити кошти на лікування дівчинки.

Антон Яценко також закликав першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка втрутитись в ситуацію і знайти гроші для лікування дівчинки якомога швидше.

“Україна – це європейська країна, і держава повинна забезпечувати фінансуванням лікування дітей. Сподіваюсь, що Уряд та інші народні депутати підтримають мою ініціативу і Аріна Мовчанюк БУДЕ ЖИТИ! Докладатиму максимум зусиль для вирішення цієї проблеми”, – написав Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, Антон Яценко не вперше піднімає питання фінансування лікування дітей.

У 2017 році завдяки співпраці народного депутата з Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом майже на 100% вдалось вирішити проблему лікування дітей з незворотніми вадами слуху, які потребують кохлеарної імплантації, а також питання лікування громадян України за кордоном та реабілітації дітей з ДЦП.

viber image

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.