Бізнес-гороскоп на 20 січня

Опубліковано: 20.01.2018

15_main

Овен
Сьогодні не бійтеся захищати себе і свої права, ні в якому образі Не показувати своїх засмучених почуттів або образи, це тільки зіграє проти вас. Уявіть, що ви закуті в справжнісіньку броню і вас ніщо не може зачепити і вже тим більше пробити вашу захист.

Телець
Якщо сьогодні вам і прийдуть в голову цікаві та оригінальні ідеї щодо подальшого розвитку вашого бізнесу або оптимізації трудового процесу, то вони досить скоро геть забудуться, якщо ви їх не запишете на самому видному місці дослівно і зрозумілим почерком.

Близнюки
Не кожен день має бути вдалий, так що особливо турбуватися з приводу цього не слід. Почекайте якийсь час, зараз вам навряд чи вдасться щось зробити: знайдуться тисячі причин і дрібних проблем, щоб перешкодити вам здійснити задумане.

Рак
Постарайтеся сьогодні якомога швидше виконати всі самі нудні і складні справи і залишити якомога більше часу на те, що вам дійсно цікаво. Тільки цьому випадку ви згодом зможете сміливо заявити про те, що день цей був прожитий абсолютно не дарма.

Лев
Сьогодні багато доведеться робити одночасно. Завдання виявиться не з легких, проте ви з честю з ним впораєтеся. Настільки з честю, що вам зміг би позаздрити навіть сам Гай Юлій Цезар, якби дізнався про ваші подвиги.

Діва
В цей день вам не доведеться довго вмовляти вашого начальника на те, щоб він довірив вам якесь важливе і відповідальна справа. Однак вам необхідно бути абсолютно впевненим у тому, що зі своїми новими обов’язками ви обов’язково впораєтеся – інакше гра не буде коштувати свічок.

Ваги
Сьогодні завдяки вашій виключної вірі в себе ви поза всяких сумнівів будете дуже переконливі і для інших. Відмінний день для виступу на різного роду нарадах. У риториці вам не буде рівних. І що особливо приємно, якщо ви зумієте знайти підходящу аудиторію, ваш виступ принесе відчутні плоди.

Скорпіон
Сьогодні доля дасть вам зрозуміти, що з якимись комплексами, пов’язаними з вашою впевненістю в ваших кар’єрних справах, пора прощатися (якщо ви не зробили цього раніше). На горизонті вже видніються привабливі перспективи. А в другій половині дня вам належить прийняття дуже важливого рішення. Скличте сімейну раду, вам потрібно відчувати єднання з близькими.

Стрілець
Цей день проведіть з сім’єю, якій ви приділяли недостатньо уваги. Порадуйте своїх близьких, і їх радість повернеться до вас в подвійному обсязі! Будьте сьогодні відкриті і привітні, що б не трапилося, і нехай ніщо не посміє зіпсувати вам настрій! Ваш день – в ваших руках.

Козеріг
Сьогодні дозвольте собі бути трохи легковажним і непередбачуваним. Спробуйте звільнити свій розум від закостенілих стереотипів. Так ви знайдете новий спосіб впоратися з проблемами: свіжий погляд на речі вам зараз необхідний як ніколи, і ви про це знаєте.

Водолій
В цей день вам буде кілька хвилююче за те, як там ваші справи робочі під час вашої відсутності. Напевно щось відбувається не так … Заспокойтеся і розслабтеся. Катастрофи не буде.

Риби
Не поспішайте сьогодні перемикатися з одного виду діяльності на інший. Цілком можливо, над чимось варто подумати довше, а щось робити довше. Головне, щоб вам завтра не довелося розсьорбувати наслідки діяльності, бурхливо розгорнутої в цей день.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.