Бізнес-гороскоп на 21 січня

Опубліковано: 21.01.2018

15_main

Овен
Сьогодні зірки радять вам не приймати важливих рішень, якщо існують хоч якісь сумніви. Найменші коливання змусять вас безперестанку турбуватися про правильність свого вибору, тим самим зробивши вас фактично недієздатним.

Телець
У ділових відносинах цей день може виявитися прикордонним – він проведе межу між білою і чорною смугою. З якого боку опинитеся ви – питання до ваших талантам. Шанси рівнозначні ..

Близнюки
Сьогодні вам буде властиво бажання будувати глобальні плани на подальший розвиток вашої кар’єри, діяльності вашої організації та збільшення вашого прибутку. На жаль, ці мрії залишаться тільки мріями, якщо ви не продумає стратегію дій і методи досягнення поставлених цілей.

Рак
Нині ви будете схильні скоріше мріяти про відпочинок, ніж думати про роботу. Чи не корите себе за слабкість – мрії збагачують уяву, а воно буває корисно і в чисто ділових цілях. Мрійте скільки хочеться.

Лев
Сьогодні вам належить вибрати, як вчинити: по совісті або з вигодою для себе. Для вас це виявиться дуже важким питанням, і ніхто, крім вас, не зможе допомогти вам розібратися в ситуації, що склалася і підказати вірне рішення. Зробите так, щоб потім зберегти душевний спокій.

Діва
Одна голова – добре, а дві – ще краще. Сьогодні буде не зайве звернутися за допомогою до експертів. Можна навіть не особисто – корисні будуть різного роду розумні книжки, авторитетні довідники і статті грамотних фахівців – постараєтеся діяти, керуючись їхніми порадами. Однак пам’ятайте про те, що універсальних порад не буває.

Ваги
Якщо ви захочете сьогодні щось кардинально поміняти в своєму житті, не варто лякатися труднощів, адже якщо ви твердо стоїте на ногах (а в цьому зараз немає ніяких сумнівів), то успіх вам забезпечений. Крім того, ваші рідні та близькі обов’язково підтримають ваші починання.

Скорпіон
Сьогодні, яку б карту ви не витягли, вона неодмінно стане щасливою, адже у вас, судячи з усього, настав вдалий період для ризикованих угод та підприємств. Ви з усього зумієте витягти для себе вигоду, так що вашим успіхам можна тільки позаздрити!

Стрілець
Намагайтеся сьогодні більше думати про те, яке враження складається про вас у ваших колег, особливо після ваших необдуманих зауважень на їхню адресу. Бути наполегливим і вірити в свою правоту – це, звичайно, чудово, однак ви часто забуваєте про те, що ви не завжди мають рацію.

Козеріг
Не думайте про роботу – робіть її. Зірки аж ніяк не закликають вас до того, щоб ви відключили від робочого процесу мізки, але застерігають від марної втрати часу.

Водолій
Сьогодні вам буде дуже важко зосередитися на тому, що вам робити цікаво і радісно, бо різні нагадування про справи (переважно телефонні дзвінки, мабуть) будуть заважати вам розслабитися. Телефон відключити, чи що?

Риби
Сьогодні постарайтеся нікуди ні поспішати і не робити що-небудь, не обміркувавши це гарненько. Більше слухайте, вникати в хід подій, але утримайтеся від коментарів, для них зараз не час. Ваше вміння передбачати розвиток ситуації, як завжди, допоможе вам уникнути небажаних наслідків

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.