Бізнес-гороскоп на 22 січня

Опубліковано: 22.01.2018

15_main

Овен
Сьогодні ваша трудова діяльність цілком може стати об’єктом численних жартів і навіть глузувань з боку близьких вам по крові і по духу людей. Постарайтеся їм довести, що будь-яка професія потрібна і важлива, а ваша – особливо. Головне, бути самому в цьому впевненим абсолютно.

Телець
Сьогоднішні ваші трудові завдання за складністю та доцільності будуть порівнянні хіба що зі збором кубика Рубика. Так само непросто і настільки ж безглуздо (якщо, звичайно, ви в цьому питанні дилетант і не займаєтеся складанням головоломок з метою розвитку мізків). Спробуйте перечекати – може, саме розсмокчеться?

Близнюки
Вас чекає серйозне і відповідальне доручення, про виконання якого вам доведеться звітувати в подробицях. Не поспішайте приступати до роботи – спершу обміркуйте деталі. Навряд чи вам після приємно буде почути, що, мовляв, все можна було зробити набагато краще.

Рак
Сьогодні вам не буде потрібно чия б то не було допомогу у виконанні ваших безпосередніх трудових обов’язків. Вам під силу зробити все самостійно і в кращому вигляді. Незважаючи навіть на те, що ви абсолютно впевнені в зворотному. Очі бояться, а руки роблять. Або інші частини тіла.

Лев
Вам сьогодні доведеться займатися дуже клопітно і нецікавим дорученням, яке введе вас в поганий настрій. Щоб якось розвіятися, ввечері вдома займіться творчою діяльністю: це допоможе вам розслабитися і помститися за свої негативні емоції на чимось неживому.

Діва
Нині Дівам слід бути максимально впевненими в собі. Не ставте під сумнів те, в чому ви переконуєте свого опонента, інакше він прочитає всі на вашому обличчі і пред’явить вам же в якості заперечення. Якщо ви не вірите в успіх такого собі справи, то і займатися ним не слід.

Ваги
Сьогодні варто звернути увагу на привабливу пропозицію. Але не давайте відповіді відразу. Зважте всі як слід і почекайте. Побачите, що в результаті, угода виявиться набагато вигідніше, ніж ви могли собі уявити. Головне – правильно витримати паузу.

Скорпіон
Щось змінилося в навколишньому вас світі, а ви не можете зрозуміти, як пристосуватися до цих змін? Значить, ще рано – почекайте, поки це стане очевидно.

Стрілець
Ви давно плекали мрію про відпустку? Ваші надії скоро здійсняться, тому непогано б сьогодні подумати про те, як ви проведете це золотий час. Сплануйте передбачувану поїздку або просто оцініть свої можливості. Приготуйтеся до розмови з начальством.

Козеріг
Сьогодні вам слід пам’ятати, що ви в першу чергу працівник, важливий і надійний, і тільки в другу людина. Якщо у вас щось болить, вас щось турбує або якась ще причина не дає вам працювати нормально, про цю причину доведеться просто забути. Життя жорстоке.

Водолій
Сьогодні вам буде нелегко побороти власне небажання працювати і все-таки приступити до справ суспільно корисним. Однак чим швидше ви візьмете себе в кулак, тим швидше ви зможете дозволити собі розслабитися. Тому в ваших же інтересах раніше почати, щоб раніше закінчити.

Риби
Сьогодні не намагайтеся діяти якось оригінально, придумуючи нові, незвичні рішення проблем. Все геніальне просто, пам’ятайте про це і дійте так, як вам в першу секунди підказує ваш досвід і ваше професійне чуття. Таке рішення і буде найкращим.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.