Гороскоп на сьогодні 24 січня

Опубліковано: 24.01.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Основну частину дня Овнам краще провести у вільному режимі. Не варто братися за нові завдання і за справи, що вимагають наполегливості, практичності, акуратності, системності, відповідальності. Також, в цей час небажано приймати рішення: висока ймовірність скасування прийнятих планів, вже ввечері ви можете втратити інтерес до своїм недавнім примх. В кінці дня свобода залежить від фінансової стабільності. Може прокинутися апетит або посилитися діловий азарт, ймовірні несподівані оригінальні покупки.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям цей день обіцяє часткову стабільність. На тлі загальної ясності, можуть залишатися окремі питання, тривати експерименти. Якщо ви цілеспрямовано щось освоюєте чи шукаєте свій новий образ, варто перенести основні дії на вечір: в це час ви позбудетеся від випадкових впливів, почнете глибше розуміти свої поточні потреби, інтуїтивно зробите кращий вибір з можливих. Небажані остаточні рішення, пов’язані з бюджетом, кар’єрою, публічним іміджем, особистими симпатіями.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Поки не настав вечір, багатьом Близнюкам важко змінити курс і позбутися вражень, навіяних останніми подіями. На щастя, життя підкаже оригінальний вихід із складного становища. В кінці дня актуальне питання перейде в практичну площину. Зросте роль фінансової складової, варто навести в цій сфері порядок і скласти розумний план. Можливо, вам доведеться подумати про накопичення, виділити частину коштів на вкладення в бізнес, важливі покупки, харчування, побут, погашення боргу.

Рак (22.06 – 23.07)

У першій половині дня справи Раків будуть йти нерівно, в настрої можуть переважати мінливість і нервозність. Ймовірні труднощі з правильною оцінкою поточних подій і можливих перспектив. У цей час не варто покладатися ні на себе, ні на інших. Це час помилкових імпульсів, починання заведе в глухий кут. Довгоочікувану стабільність подарує вечір, в кінці дня вам будуть не страшні пригоди і сюрпризи. Хвилюючий сюжет може вирішитися незвично, наприклад, ви отримаєте допомогу з несподіваного джерела.

Лев (24.07 – 23.08)

Протягом дня Левам доведеться змінити кут зору на ситуацію і свою роль у ній. На початку дня вас може цікавити ідеологічна сторона подій, а в кінці практична. Не варто що-небудь різко міняти в першій половині дня. Вечір допоможе стати більш організованими і далекоглядніше, відокремити головне від другорядного. Саме в цей час доречніше нарада з стратегічних питань, особливо, господарсько-економічним. Зірки радять починати не з дрібниць, а з загального огляду і плану дій.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів день може початися з чергового сюрпризу, але зірки підказують, що це всього лише відгомони недавніх заворушень. Не варто намагатися кардинально змінити ситуацію, особливо, якщо вже зроблено все можливе. Друга половина дня обіцяє позитивний криза, після якого багато налагодиться. Повернеться стабільність або впевненість у завтрашньому дні, може стати ясніше сенс випробувань. Подарунки долі виявляться досить оригінальними, можливо, спочатку вам належить до них звикнути, пристосуватися.Гороскоп на сьогодні 24 січня

Терези (24.09 – 23.10)

Вранці у Терезів буде не так вже багато способів вплинути на людей і ситуацію. Можливо, аж до кінця дня вам доведеться перебувати в невизначеності, залежати від чужої нерівного настрою або непередбачуваних зовнішніх обставин. Вечір допоможе врівноважити шальки терезів, однак не виключено, що це буде динамічна рівновага, як і раніше, вимагає від вас зусиль по його підтримці. Ключем до правильного балансу можуть стати матеріальні важелі: фінанси, майно або таланти, здатні принести дохід.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів день змушує орієнтуватися на обставини або волю конкретних осіб. Не варто ігнорувати підказки, що надходять ззовні: можливо, вам натякнуть, що пора згортати колишню активність, шукати інший метод або тактику. У першій половині дня ваші зусилля буде блокувати загальна нестабільність. До вечора правила може почати диктувати старший партнер, колега або родич. Можливо, вам доведеться заново погоджувати персональні інтереси і сфери впливу, фінансовий або побутової питання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Події цього дня підкажуть Стрільцям, що в сформованій ситуації ідеалізм не дуже доречний. Можливо, ви переконаєтеся в неспроможності колишніх ідей, або зрозумієте, що для них потрібна більш міцна матеріальна база. До цієї думки вас можуть підвести поразки в грі або бізнесі, любовні розчарування, зміни у відносинах з друзями і близьким оточенням. Не виключено, що вам пора подумати про системну дієті. Будь-якими практичними нюансами і загальним плануванням рутинних справ краще зайнятися ввечері.

Козеріг (22.12 – 20.01)

До настання вечора Козерогам може бути важко володіти собою і контролювати обстановку. Не варто піддаватися відчаю. В кінці дня можлива несподівана купівля. Також, ви можете отримати подарунок, аванс, знайти додаткове джерело доходу або поставити собі таку мету. Не виключено інтерес до кулінарних експериментів, можливо, ви повечеряєте в несподіваному місці або змінити звичне меню. До привабливих обіцянок на майбутнє варто критичніше поставитися: швидше за все, у вашій ситуації це зайве.

Водолій (21.01 – 19.02)

У першій половині дня Водолії знайдуть несподіваний вихід із становища. Може знову виручити старий друг або нестандартне мислення. Увечері зросте ваша потреба любові та уваги, прокинеться тяга до домашнього затишку, ласощам. Можливо, ви витратите частину грошей, щоб побалувати чимось себе або близьких. Не виключено, що ви побачите переваги там, де раніше бачили тільки обмеження. Вас може порадувати надійність домочадців, захищеність території. Варто уникати переїдання.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять відкласти нагальні справи до вечора. Вдень буде важче будувати плани, а головне, слідувати їм. Ви можете піддатися випадковому імпульсу або невідповідного впливу ззовні, невірно оцінити своє матеріальне становище або майбутні перспективи, звернутися не до тих людей. В кінці дня ви будете захищені від неприємностей, але не від сюрпризів. Можливо, вас здивує хтось з оточення. Ймовірні несподівані придбання. Варто бути обережніше з подарунком, надійшли із невідомого джерела.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.