Двоє христинівчан отримали соціальне житло

Опубліковано: 28.01.2018

Картинки по запросу соціальне житло

Новосілля у нових помешканнях відзначають двоє дітей, позбавлених батьківського піклування з Христинівщини. Ключі від соціальних помешкань їм вчора урочисто передав заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Квартири у районному центрі вдалося придбати завдяки субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Загалом у Христинівському районі освоїли майже 600 тисяч гривень з держсубвенції. про це повідомляє “Нова Доба” з посиланням на Черкаську ОДА.

– Це надзвичайно приємна місія – передавати ключі від житла дітям, які його потребують найбільше, – зауважив Сергій Овчаренко. – Отримати квартири на початку нового року – це відкриття своєрідної нової сторінки у житті. Радий, що у нас, завдяки державній підтримці, є можливість настільки покращити та змінити життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Переконаний, що виділена торік субвенція на придбання житла для дітей цих категорій буде не останньою. Приміром, на цей рік для нашої області передбачено 13 мільйонів гривень цієї субвенції. Тож ми зможемо допомогти ще більшій кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з усіх куточків Черкащини.

Посадовець відзначив, що завдяки розподіленій на область субвенції, на Черкащині придбали 9 квартир та два будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже повністю освоїти субвенцію, а йдеться про 3,9 мільйонів гривень, вдалося завдяки оперативній роботі усіх відповідальних осіб як на обласному рівні, так і в районах.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.