Зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я. ВІДЕО

Опубліковано: 02.02.2018

1 лютого відбулася зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я.

Зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я. ВІДЕОГригоренко Ігор Михайлович – начальник відділу охорони здоров’я Уманської міської ради  розповів, що медична реформа полягає у правильному розподілі коштів, закладених у державному бюджеті, на кожну людину.  Держава розділила медичну допомогу на первинну, вторинну і третинну. На сьогодні 80% усіх захворювань можна пролікувати на первинній ланці.

Вторинна (спеціалізована) медична допомога – вид медичної допомоги, що надається в амбулаторних або стаціонарних умовах в плановому порядку або невідкладних випадках лікарями та іншими медичними працівниками закладу охорони здоров’я відповідного типу та спеціалізації і не включає високо спеціалізовані та високотехнологічні стаціонарні медичні послуги, що належать до третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

Вторинна (спеціалізована) медична допомога в державних і комунальних закладах охорони здоров’я вперше надається лише за направленням лікаря загальної практики (сімейного лікаря), за винятком випадків звернень пацієнта за отриманням медичної допомоги до акушер-гінеколога, стоматолога, педіатра та у разі необхідності надання екстреної медичної допомоги.

Надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги забезпечується:Зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я. ВІДЕО

в стаціонарних умовах – багатопрофільними лікарнями інтенсивного, лікарнями відновлювального (реабілітаційного), планового лікування, закладами медико-соціальної допомоги (сестринського догляду), хоспісами;

в амбулаторних умовах – центрами з медичних консультацій  та діагностики (консультативно-діагностичними центрами), які  можуть входити до складу лікарень відповідного типу або функціонувати як самостійні за

 

клади.

З метою забезпечення належної якості та доступності вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги та ефективного використання ресурсів у сфері охорони

 

здоров’я в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, створюються  госпітальні округи.

 

Третинна (високоспеціалізована) медична допомога – вид медичної допомоги, яка передбачає надання високоспеціалізованих діагностичних та лікувальних медичних послуг з використанням високотехнологічного обладнання.

Третинна (високоспеціалізована) медична допомога у державних і комунальних закладах охорони здоров’я надається лише за направленням лікаря первинної або вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Порядок надання населенню третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги встановлюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я.

Основним носієм навантаження буде міська лікарня.

Щоб потрапити до лікаря без черг, потрібно буде зареєструватись на сайті eHealth. Створиться електронна амбулаторна картка у розділі «Поліклініка без черг», за допомогою якої можна записатися на прийом.

Зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я. ВІДЕО

Зустріч з громадськістю щодо перспектив розвитку міської галузі охорони здоров’я. ВІДЕО

Повідомляє  hromadske-uman.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.