В Умані зросла середня заробітна плата одного штатного працівника

Опубліковано: 03.02.2018

Картинки по запросу зарплата

31 січня 2018 року, за дорученням міського голови, під головуванням заступника міського голови Малішевської Юлії, відбулось спільне засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в м. Умань; міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати; робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованостііз заробітної плати, пенсій, степендій та інших соціальних виплат.

На спільному засіданні розглянуто та затверджено План заходів щодо притидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення на 2018 рік.

Присутніх ознайомлено із станом виплати заробітної плати працівників Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» та станом сплати страхових внесків до управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Крім того, було зазначено що середня заробітна плата одного штатного працівника міста у ІІІ кварталі 2017 року по м. Умань зросла на 41,9% порівняно з відповідним періодом минулого року і становила 5 310,0 грн., що на 982,0 грн. або 14,9% менша заробітної плати, яка склалася по Черкаській області (6 238,0 грн.)

 

За повідомленням Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.