Гороскоп на сьогодні 6 лютого

Опубліковано: 06.02.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам не завадить обачність. Сьогодні зростає ймовірність опинитися в атмосфері таємниць та інтриг. Можливо нерозуміння при спілкуванні з одним. Безпека може бути тісно пов’язана з дотриманням правил та контролем за промовою. Не варто захоплюватися довірчими бесідами: ви ризикуєте дати ключ до своїм слабкостям або ненароком розкрити чужий секрет. Також, зірки не радять вам вести переговори, займатися оформленням важливих документів, включаючи фінансові, і водити дружбу з підозрілими людьми.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям небезпечно помилятися з лінією поведінки. Сьогодні необхідно вважатися з настроєм і звичками близьких людей, постійних партнерів та клієнтів. Не всім і не завжди варто довіряти. Не виключено, що вам не скажуть усієї правди, або вона дійде до вас у спотвореному вигляді. Недоброзичливці можуть підлаштувати вам пастку, зігравши на вашій головній слабкості. У складній ситуації найнадійнішим захистом стане офіційний договір або підтверджене законом право. Не варто починати співпрацю з нуля.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам не зашкодять запобіжні заходи. В цей день зростає вразливість, ймовірність прикрих перешкод. Може підвести дорога, зв’язок, самопочуття. Можливо занепокоєння через домашніх тварин. Можуть бути забуті важливі дрібниці, виявлені недоліки в маршруті, документах. Подолати труднощі допоможе передбачливість, хороша система безпеки і страховки. Небажано відправлятися в шлях, оформляти візу, починати навчальний процес. Не варто зав’язувати контакти, в тому числі з іноземцями.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Раки захищені від глобальних катастроф, але не застраховані від окремих проблем. Від новин, зустрічей і контактів цього дня може залишитися неприємний осад. За своє везіння ви можете заплатити чимось істотним, наприклад, розчаруватися в тому, що вам подобалося. Якщо ситуація загрожує затягнутися, зірки радять не розраховувати на удачу, заручитися підтримкою старшого партнера, офіційної системи чи впливового співтовариства. Не рекомендуються рекламні заходи, нові знайомства.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам сьогодні стане в нагоді розвинений інстинкт самозбереження. Можливо, ви трохи преувеличите небезпека, але буде гірше, якщо ви не помітите її. Зірки підказують, що зараз найбільш вірогідні моральні або фінансово-майнові ризики. Бажано бути в злагоді з близькими, дотримуватися приватність в справах і приватного життя. Варто стежити за промовою і уникати сумнівних ролей, здатних негативно позначитися на репутації. Не рекомендуються переговори, а також операції з житлом, ресурсами, нерухомістю.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто бути уважнішими в ході спілкування та поїздок, критичніше ставитися до знахідок, пропозицій про дружбу. Небажано потрапляти у випадкові компанії. Не завадять жорсткі фільтри для інформації, що надходить. У сумнівною або незвичайної ситуації краще промовчати. Варто почекати з відправкою листів через корпоративну пошту і інші загальнодоступні канали. Не рекомендується скачувати програми, особливо, якщо вони необхідні вам для роботи чи мають для вас інше важливе значення.

Гороскоп на сьогодні 6 лютого

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять бути уважнішими у фінансових справах. Події дня можуть спровокувати марнотратство, змусити прагнути до розкоші, престижу, задоволенню екзотичних смаків і примх. Можливо спокуса піти на незаконну угоду або взяти завищені матеріальні зобов’язання. Щоб не допустити перевитрат коштів, почати краще зі списку необхідних покупок. Уникнути нераціональної витрати грошей чи матеріалів допоможе професійно складений кошторис, вміло спланований бюджет.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В цей день Скорпіонам варто стежити за своєю мовою і підсвідомими реакціями. Не варто потурати своїм поганим звичкам, особливо в побуті і в спілкуванні. Краще не сваритися з домочадцями і близькими друзями, а також з людьми, допущеними в ваш обраний коло і присвяченими в таємниці вашого приватного життя. Небажано псувати стосунки з тими, від кого залежить ваше матеріальне або житлове становище. Не найкращий момент для переїзду, для контакту з орендарем або власником будинку, або хостером провайдером.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільці черпають натхнення з прихованого джерела. Чим глибше ви занурені у свій власний світ, тим вище ризик помилитися в інших сферах, в тому числі, при контактах із зовнішнім світом. Варто пам’ятати, що мотивом у цей день можуть стати не тільки благі наміри, але і таємні погані нахили. Зростає ймовірність отримати суперечливі відомості, помилитися, прийняти брехню за істину або одного ворога, потрапити у сумнівну ситуацію. Не завадять заходи проти витоку конфіденційної інформації.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто накласти тимчасовий мораторій на фінансові операції, договори, угоди. Сьогодні зростає небезпека витоку коштів або відомостей, псування речей, спотворення інформації чи іншого шкоди, матеріального або морального. Небажані рекламні акції, зайві контакти. Не варто допускати повної відвертості, спілкуючись неофіційно з друзями. Не час розповідати про свої плани, надії, успіхи і секрети, розкривати свої слабкості. Виконувати свій обов’язок і робити добрі справи також краще мовчки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки радять обачніше вибирати коло спілкування, стежити за манерою мови. Краще скоротити до мінімуму спілкування з начальством і неприємними вам персонами. Схильність до чорного гумору в чужій адреса сьогодні може поєднуватися з ранимостью, якщо зачеплені ваші приховані слабкі місця. Ви можете гостро реагувати на критику, глузування, вказівки вищестоящих осіб, а також на слова тих людей, чия думка вам небайдуже. Не рекомендується підписувати папери, заводити знайомства, відвідувати співбесіди.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто пам’ятати, що сьогодні в будь-якій хорошій тенденції є своя оборотна сторона. Це день натхнення і везіння, але удача може супроводжуватися для вас розчаруванням. Ви можете зіткнутися з виворотом подій, дізнатися про чиїсь непорядні таємні мотиви. Не варто надавати значення розхожим думкам, якщо ви маєте свій власний погляд на події: інтуїція здатна сказати вам більше, ніж інформація з офіційних джерел. Небажано відвертими, знайомитися, вести листування.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.