Завершився груповий етап І – го Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд (U-11) 2007 – 2008 р.н. сезону 2017-2018 рр.

Опубліковано: 06.02.2018

DSC_2086

Монастирищенський район був представлений вихованцями тренера Олександра Ванцеровського, його підопічні змагалися в групі «А», в якій   було 8 команд, де крім нашої команди змагалися наступні команди: «Олімп» Христинівка,ФК «Тальне» м.Тальне, ДЮСШ Маньківка, ДЮСШ-1 Умань, «Юність» Умань, «Старт» Звенигородка, ДЮСШ Звенигородка.

В змаганнях взяли участь 20 дитячо-юнацьких команд, які були поділені на дві групи за територіальним принципом. Наші вихованці завершили змагання групового етапу на 2 – му місці. Фінальні змагання відбудуться в кінці лютого в Білозір’ї, на базі Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області.

Діти протягом турніру продемонстрували змістовну гру, де перемогли однолітків з Христинівки, Тального, Маньківки, команду «Старт» Звенигородка, «ДЮСШ» Звенигородка та поступилися командам ДЮСШ-1 Умань та «Юність» Умань.

Повідомляє Монастирищенська РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.