Допомога Антона Яценка Уманській дитячій міській лікарні

Опубліковано: 07.02.2018

Народний депутат України Антон Яценко постійно допомагає медичним закладам в межах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

Зважаючи на численні звернення від громадян стосовно допомоги Уманській дитячій міській лікарні, Антон Яценко прозвітував про зроблені справи на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За період діяльності народного депутата України Антона Яценка Уманську дитячу міську лікарню було забезпечено медичним обладнанням, яке дозволяє надавати більш якісну медичну допомогу, витратними матеріалами, меблями та іншим необхідним інвентарем, які опубліковані у документі.

Окрім того, Антон Яценко постійно допомагає у лікуванні хворих дітей.
За період 2016 року народний депутат допоміг у лікуванні 115 дітей з різними захворюваннями, за 2017 рік – 89 дітей, у цьому році – проліковано 12 дітей.

Також на законодавчому рівні народний депутат докладає максимум зусиль, щоб лікування дітей на 100% фінансувалось державою.

Зокрема, у 2017 році завдяки співпраці Антона Яценка з Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом майже на 100% вдалось вирішити проблему лікування дітей з незворотніми вадами слуху, які потребують кохлеарної імплантації, а також питання лікування громадян України за кордоном та реабілітації дітей з ДЦП.

«Буду й надалі працювати над тим, щоб розвивати галузь медицини та опікуватись питанням здоров`я дітей.
Закликаю всіх долучатися до цієї благої справи. Адже тільки спільними зусиллями можна забезпечити здорове та повноцінне майбутнє дітям», – написав народний депутат на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

11

111

1111

11111

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.