Гороскоп на 7 лютого 2018 року

Опубліковано: 07.02.2018

15_main

Овен 

Від Овна буде потрібно проявити наполегливість і навіть, якщо потрібно, вміння постукати кулаком по столу! Просто якщо Овен не зуміє проявити рішучість і твердість, що оточують швидко витіснять його на другий план, присвоївши собі його ідеї та досягнення. Так що іншого варіанту у Овна просто немає – або він змириться з лавкою запасних, або ж зуміє продемонструвати всім свій твердий характер і завдяки цьому вийде на перші ролі.

Телець

Успіх сьогоднішнього дня Тільця нагадує їзду на велосипеді: чим повільніше їдеш, тим більше ризикуєш впасти. І навпаки – набравши хорошу швидкість, Телець виявить, що будь-яка справа горить в його руках! Так що розігнатися Тельцю просто необхідно, навіть якщо для цього йому потрібно зібрати всю свою волю в кулак. Зате один раз набравши темп, Телець ще довго не зможе зупинитися. Він здатний в трудовому пориві переробити величезну кількість справ!

Близнюки

З самого ранку Близнюки з головою поринуть в роботу, і виринути їм буде нелегко. Вони будуть настільки зосереджені, що ніяка суєта, що панує навколо, не в силах їм перешкодити. Зірки радять Близнюкам використовувати таку здатність до концентрації, щоб блискуче впоратися зі справами, в яких вони все від початку до кінця вирішують самі. А ось робота в команді їм протипоказана: занурені в свої думки Близнюки просто не почують слова оточуючих.

Рак 

У Рака несподівано для нього самого можуть прокинутися організаторські здібності, і ситуація буде цьому сприяти. Можливо, Раки попросять провести нараду, організувати свято або пікнік. А може бути, день поставить перед ними інші завдання, що потребують залучення людей. У будь-якому випадку, у Рака є всі можливості для того, щоб впоратися з подібними справами. Сил і нервів це забере чимало, зате і приємні бонуси принесе.

Лев 

Лев ризикує зіткнутися з жорсткою конкуренцією і тиском в свою адресу! Можливо, хтось з колег захоче підсидіти Лева, відсунувши його в бік. А може бути, Леву доведеться зіткнутися з нападками недоброзичливців. У будь-якому разі зірки радять йому зібрати в кулак всі свої сили, рішучість і волю, не поступаючись завойованих позицій. Інакше відновити ці позиції потім буде ой як нелегко!

Діва 

У справах Діві може сильно заважати бажання скоріше добитися результату. Найцікавіше, що така поспішність буде діяти прямо навпаки, гальмуючи роботу і відсуваючи терміни. Затримки і пробуксовки можуть очікувати Діву практично на будь-якому етапі і в будь-яких справах! Виправити становище Діва зможе, тільки якщо позбудеться свого внутрішнього нетерпіння. Якщо ж це їй не вдасться закінчити розпочате їй, на жаль, вдасться ще дуже не скоро!

Терези

Девізом життя Терезів стане безапеляційне «Я сам!». Зірки не схиляють їх до того, щоб рівнятися на оточуючих або хоча б радитися з ними. З-за цього багато їх рішення можуть здатися несподіваними, а висловлювання – самовпевненими. Однак насправді Ваги не схильні рубати зопалу, і якщо вони за що взялися, значить, готові нести відповідальність за результат. Так що близьким людям Ваг досить просто їм не заважати. Все інше Ваги зроблять самі, досягаючи непоганих результатів.

Скорпіон 

Секрет успіху Скорпіона криється в його умінні організовувати людей, домагаючись від них потрібних результатів. День не схиляє Скорпіона до того, щоб самому здійснювати трудові подвиги, однак він спокійно може здійснювати ці подвиги руками оточуючих. Так що в якості організатора, координатора або начальника Скорпіон просто незамінний! Навіть не володіючи ніякими особливими правами, Скорпіон може непомітно звалити частину своїх справ на інших. І це – диво! – буде сприйнято з розумінням.

Стрілець 

Стрільцеві можуть доручити справи, з якими він боїться не впоратися. Можливо, він вважає, що володіє недостатнім досвідом, знаннями або навичками для їх виконання. Така невпевненість у собі може погано позначитися на результаті, тому зірки пропонують Стрільцеві набратися рішучості і відкинути всі сумніви, перш ніж взятися за цю роботу. Ну а якщо не вийде – передоручити її кому-небудь або відкласти на потім.

Козеріг 

Ентузіазму Козерогові не позичати! Він буде по-справжньому захоплений тим, що робить, навіть якщо його ділянка робіт стосується далеко не самих важливих речей. Невідомо, в чому тут справа, – в хорошому настрої Козерога або ж у тому, що він буде відчувати прилив сил. Головне, що завдяки такому вдалому настрою, робота у Козерога обіцяє сперечатися, а оточуючі будуть тягнутися до нього і не раз протягом дня запитають його ради.

Водолій

Головною рушійною силою Водолія стануть амбіції! Йому недостатньо просто справлятися зі справами, йому потрібно робити все краще за всіх і так, щоб це помітили. Саме тому день відмінно підходить для того, щоб робити кар’єру. Будь-які кроки Водолія в цьому напрямку будуть даватися йому природно і легко. До того ж зірки обіцяють, що і навколишні поставляться до просування Водолія досить прихильно, і навіть здатні підштовхнути його трохи вперед.

Риби

Риби будуть особливо перейматися рутиною. Коли кожен день навколо одне і те ж, це починає набридати! Щоб не впасти в тугу або в стан напівсонної коми, зірки радять Рибам здригнутися і що-небудь змінити. Найменше, що вони здатні зробити, – це оновити свій гардероб. Проте краще всього, якщо у Риб знайдуться справи за межами чотирьох стін – зміна обстановки і ковток свіжого повітря необхідні їм як ніколи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.