Бабанську школу забезпечено новим шкільним автобусом

Опубліковано: 08.02.2018

Школа в смт Бабанка отримала новий шкільний автобус, який підвозитиме учнів та вчителів з сіл Гродзево, Свинарка, Коржовий Кут Уманського району до Бабанської школи.

Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка, депутатської фракції партії «Відродження» в Черкаській обласній раді та Уманської райдержадміністрації.

Тепер учні та вчителі, які добиралися з сіл Гродзево, Свинарка, Коржовий Кут до Бабанської школи, будуть їздити на новому комфортабельному автобусі.

«Радий, що мені вдалось добитись виділення фінансування з обласного бюджету спільно з депутатською фракцією партії «Відродження» в Черкаській обласній раді. А також 50 % фінансування надала Уманська райдержадміністрація.
Дякую за співпрацю Черкаській обласній державній адміністрації в особі Юрія Ткаченка та голові Уманської РДА Євгенію Данченку за співпрацю у вирішення такого важливого питання», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що раніше за підтримки Антона Яценка 4 шкільні автобуси було передано до шкіл Уманського району, які курсують за такими маршрутами:
– Автобус для Юрківського НВК ( возить учнів та вчителів з сіл Черповоди, Томашівка, Максимівка, Посухівка, Антонівка Уманського району до Юрківського НВК);
– Автобус для Ладижинської ЗОШ (возить учнів та вчителів з сіл Фурманка, Ропотуха на навчання та роботу в Шаринську та Ладижинську школи);
– Автобус для дубівської ЗОШ (возить учнів та вчителів з села Коржова до Дубівської школи);
– Автобус для Дмитрушківської ЗОШ (возить учнів та вчителів з сіл Пугачівка та Піківець до Дмитрушківської школи).

https://uman-rda.gov.ua/news/10-45-45-08-02-2018/

IMG_6469

 

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.