В Умані учасники АТО вчили учнів надавати першу медичну допомогу (відео)

Опубліковано: 09.02.2018

 

Проведення в Україні антитерористичної операції вносить свої корективи в життя кожного українця.

Зокрема і в освітньому процесі значна увага приділяється сьогодні військово-патріотичному вихованню молоді. Старшокласники 8-ї школи взяли участь у виховному заході, який провели активісти “Уманської міськрайонної спілки учасників АТО”. Про це йдеться в сюжеті Умань-медіа.

Хлопці – атовці, які неодноразово були на сході країни, поділилися власним досвідом та ознайомили з основами надання невідкладної та тактичної медичної допомоги. Значення першої медичної допомоги важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення екстрених заходів не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження.

Одним із важливих заходів при наданні першої невідкладної допомоги є накладання джгута і турнікету для припинення кровотечі. Учням не лише пояснили, як це зробити правильно, а й продемонстрували це на практиці.

Атовці вчили дітей надавати першу медичну допомогу

Окрім головних правил надання першої медичної допомоги, активісти спілки учасників АТО розповіли про поводження із зброєю, будову автоматів  АКМС та АКСУ, макети яких були надані ГФ «Уманський Загін Самооборони»,  і навіть дали змогу усім бажаючим самостійно розібрати автомати. Такі виховні заходи активісти проводять і в інших навчальних закладах Умані.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.