Антон Яценко закликав Уряд виділити 150 млн грн з держбюджету на лікування дітей, які потребують кохлеарної імплантації (ВІДЕО)

Опубліковано: 10.02.2018

В Україні постійно зростає кількість дітей з незворотніми вадами слуху і всі вони потребують (імплантаційного слухопротезування) кохлеарної імплантації.

Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради, під час години запитань до Уряду, народний депутат України Антон Яценко вкотре звернувся до Прем`єр-міністра України Володимиру Гройсману з проханням виділити 150 млн грн для повного забезпечення системами імплантаційного слухопротезування усіх дітей, які перебувають у черзі на кохлеарну імплантацію. Про це повідомила прес-служба Антона Яценка на сторінці у Facebook.

Народний депутат закликав Уряд додатково забезпечити коштами Академію медичних наук України, щоб дітям можна було уникнути черги на операції та повністю вирішити цю проблему.

Адже за даними ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» станом на 05.02.2018 року в черзі на проведення кохлеарної імплантації перебувають 367 дітей та 43 дитини – на заміну зовнішніх мовних процесорів.

У відповіді на поставлене запитання Володимир Гройсман пообіцяв вирішити це питання знайти фінансування, що це питання згодом буде опрацьовано і надано відповідь. А також відзначив роботу Яценка у вирішенні проблеми лікування дітей.

«Хочу віддати належне Вам особисто за те, що Ви абсолютно послідовно відстоюєте позицію здоров`я дітей. Я дякую Вам. Вважаю, що ця позиція заслуговує поваги», – наголосив Прем`єр-міністр України.

Варто зазначити, що за період 2016-2017 рр. завдяки постійним зверненням Антона Яценка та внесеним ним пропозиціям при формуванні Державного бюджету України Урядом було збільшено видатки на закупівлю систем імплантаційного слухопротезування для забезпечення лікування дітей з незворотними вадами слуху. Це дало можливість пролікувати 139 дітей і вони отримали можливість чути.

Крім того, під час свого виступу народний депутат Антон Яценко вкотре закликав першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів знайти гроші на лікування 3-річної дівчинки Аріни Мовчанюк та підтримати відповідний законопроект, поданий народним депутатом
(№ 8016 від 08.02.2018 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на 2018 рік Міністерства охорони здоров’я України за КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»), який має на меті збільшення фінансування на лікування важкохворих, зокрема дітей).

Нагадаємо, що Аріна Мовчанюк – це єдина дитина в Україні з діагнозом нейронний цероїдний ліпофусциноз – 2. Щороку їй необхідно 35 784 000 гривень, щоб жити.

Снимок99

#АнтонЯценко #діти #лікуваннядітей #збільшенняфінансування #важкохворідіти#кохлеарнаімплантація #слухопротезування #здоровя #АрінаМовчанюк #ВрятуватиАріну #жить#допомога #АрінаМовчанюкБудеЖити

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.